d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1110811091110111111121650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 27 2013 01:35pm
Quote (Szerintem @ 27 Nov 2013 21:25)
Eszembe jutott a Távkapcs
Megint megnéztem, sztem a 2. legjobb Adam Sandler-es film az 50 első randi után


ez kb olyan, mintha azt mondanad, hogy x orvos csinalja a masodik legjobb vegbeltukrozest
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 28 2013 07:18pm
ez a Turbo elég cuki



This post was edited by Anarkin on Nov 28 2013 07:18pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2013 02:22am
Quote (Anarkin @ 29 Nov 2013 03:18)
ez a Turbo elég cuki

http://2.ii.gl/ZEGHWt.png


asszony nagyon be van zsongva miatta, mindig lenyulja a telefonom h játszon vele
Member
Posts: 85
Joined: Nov 26 2013
Gold: 401.00
Nov 29 2013 03:18am
Turbo nekem nem tetszett, viszont az Itt a vége elég beteg.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 29 2013 06:47pm
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 29 2013 06:59pm
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 01:47)
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?


Most néztem meg a második részt, úgy hogy nem láttam az első részt. Edgy.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 29 2013 06:59pm
Quote (HunIndex @ 30 Nov 2013 01:59)
Most néztem meg a második részt, úgy hogy nem láttam az első részt. Edgy.


és annak volt értelme?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 30 2013 04:40am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 02:47)
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?


semmi, egy gecinagy fos
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Nov 30 2013 06:03am
Quote (RRC @ 30 Nov 2013 12:40)
semmi, egy gecinagy fos


szerintem is

az elysium az viszont jo volt
kár h a csávon nem látszott semmi ahoz képest hogy 5 nap alatt kellett volna meghalni sugárfertőzésben
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2013 06:22am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 02:47)
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?


nem értem mirefel ez a nagy felhajtás körülötte
fos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110811091110111111121650Next
Add Reply New Topic New Poll