☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev
1
1108
1109
1110
1111
1112
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 360783
Replies: 16495
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#11091
Nov 27 2013 01:35pm
Quote (Szerintem @ 27 Nov 2013 21:25)
Eszembe jutott a Távkapcs
Megint megnéztem, sztem a
2. legjobb Adam Sandler-es film
az 50 első randi után
ez kb olyan, mintha azt mondanad, hogy x orvos csinalja a masodik legjobb vegbeltukrozest
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#11092
Nov 28 2013 07:18pm
ez a Turbo elég cuki
This post was edited by Anarkin on Nov 28 2013 07:18pm
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#11093
Nov 29 2013 02:22am
Quote (Anarkin @ 29 Nov 2013 03:18)
ez a Turbo elég cuki
http://2.ii.gl/ZEGHWt.png
asszony nagyon be van zsongva miatta, mindig lenyulja a telefonom h játszon vele
sZlamb
Member
Posts: 85
Joined: Nov 26 2013
Gold
:
401.00
#11094
Nov 29 2013 03:18am
Turbo nekem nem tetszett, viszont az Itt a vége elég beteg.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#11095
Nov 29 2013 06:47pm
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#11096
Nov 29 2013 06:59pm
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 01:47)
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?
Most néztem meg a második részt, úgy hogy nem láttam az első részt. Edgy.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#11097
Nov 29 2013 06:59pm
Quote (HunIndex @ 30 Nov 2013 01:59)
Most néztem meg a második részt, úgy hogy nem láttam az első részt. Edgy.
és annak volt értelme?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#11098
Nov 30 2013 04:40am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 02:47)
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?
semmi, egy gecinagy fos
EdwardElric
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold
:
1,565.00
#11099
Nov 30 2013 06:03am
Quote (RRC @ 30 Nov 2013 12:40)
semmi, egy gecinagy fos
szerintem is
az elysium az viszont jo volt
kár h a csávon nem látszott semmi ahoz képest hogy 5 nap alatt kellett volna meghalni sugárfertőzésben
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#11100
Nov 30 2013 06:22am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 02:47)
megnéztem a The Hunger Gamest
????????????????????????
van ennek a filmnek értelme?
nem értem mirefel ez a nagy felhajtás körülötte
fos
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1108
1109
1110
1111
1112
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact