Quote (Flutter @ Nov 26 2013 04:06pm)
Megnéztem a Futótüzet.
Még szarabb mint az előző rész.

Azt várná az ember hogy ebben lesz már csihipuhi, de lófasz.
3 könyv van, nem? Én eleve úgy ültem be, hogymár utálom a végét, mert nem lesz megint revolúción
De az első színvonalát hozza, nekem sose lesz a kedvencem, battle royale>>>
Btw tud valaki mondani vmi jó VARÁZSLÁSOS filmet? Mint a narnia, harry potter v vmi ilyemsi, jó kis fantasy