d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1110711081109111011111650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 26 2013 11:01am
Quote (Psyclon @ Nov 26 2013 04:48pm)
Moziban?
En ugy hallottam hogy jó.
Habár ami neked szar az nekem általában tetszik. :D


nem, szar mozisban angolul :thumbsup:
netmozin van fent
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2013 03:26pm
Quote (Flutter @ Nov 26 2013 04:06pm)
Megnéztem a Futótüzet.
Még szarabb mint az előző rész. :wacko:
Azt várná az ember hogy ebben lesz már csihipuhi, de lófasz.


3 könyv van, nem? Én eleve úgy ültem be, hogymár utálom a végét, mert nem lesz megint revolúción
De az első színvonalát hozza, nekem sose lesz a kedvencem, battle royale>>>



Btw tud valaki mondani vmi jó VARÁZSLÁSOS filmet? Mint a narnia, harry potter v vmi ilyemsi, jó kis fantasy
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 26 2013 03:31pm
Quote (Vismajor @ 26 Nov 2013 23:26)
3 könyv van, nem? Én eleve úgy ültem be, hogymár utálom a végét, mert nem lesz megint revolúción
De az első színvonalát hozza, nekem sose lesz a kedvencem, battle royale>>>



Btw tud valaki mondani vmi jó VARÁZSLÁSOS filmet? Mint a narnia, harry potter v vmi ilyemsi, jó kis fantasy


gyuruk ura: a ket torony
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2013 03:34pm
Quote (bajcli @ Nov 26 2013 10:31pm)
gyuruk ura: a ket torony


DEJÓ, AZT MÉG NEM LÁTTAM

ha plusz egyezni akarsz erőltesd meg magad és legalább egy "finnül?"-t nyomjál be!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2013 03:34pm
farkas
szar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2013 03:48pm
Quote (xGurke @ 26 Nov 2013 23:34)
farkas
szar


implying valaha csináltak jó xmanes témájú filmet

az egész egy röhej
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 26 2013 04:09pm
Quote (RRC @ Nov 26 2013 10:48pm)
implying valaha csináltak jó xmanes témájú filmet

az egész egy röhej


nekem az a farkasos tetszett, amelyikben egy ilyen kardos pali volt a vegen es azzal verekedett, de az mar tudott egy csomo mas mindent is (asszem)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Nov 26 2013 05:44pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 Nov 2013 23:09)
nekem az a farkasos tetszett, amelyikben egy ilyen kardos pali volt a vegen es azzal verekedett, de az mar tudott egy csomo mas mindent is (asszem)


buliszerviz!

Quote (RRC @ 26 Nov 2013 22:48)
implying valaha csináltak jó xmanes témájú filmet

az egész egy röhej



Nekem nagy kedvenc mind :D
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 27 2013 01:25pm
Eszembe jutott a Távkapcs
Megint megnéztem, sztem a 2. legjobb Adam Sandler-es film az 50 első randi után
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2013 01:29pm
Quote (Szerintem @ Nov 27 2013 08:25pm)
Eszembe jutott a Távkapcs
Megint megnéztem, sztem a 2. legjobb Adam Sandler-es film az 50 első randi után


Én a kellékfeleséget is nagyon szeretem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110711081109111011111650Next
Add Reply New Topic New Poll