Quote (Vismajor @ 18 Dec 2011 22:09)
igen
majd írj róla, h milyen volt.
az előző könyvét olvastam, A Megmentőt, de borzasztó író.
nagyon gyerekesen fogalmaz és komolyan szenvedés olvasni 1 idő után

ilyen "11:55 múlt 5 perccel, dél van tehát 12 óra" színvonalú kb. megmagyaráz mindent,csak azért olyan vastag.
amúgy maga a story elég jó meg érdekes és alapos, de jobb lett volna, ha nem ő írja.
Quote (Ghostmasterq @ 18 Dec 2011 22:35)
valaki aki tud szóljon Már Oberonnal,hogyha van 1 felesleges perce, válaszoljon már a PM-emre !
mindjárt átkopogok a másik szobába
This post was edited by Aston on Dec 18 2011 03:35pm