☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev
1
1106
1107
1108
1109
1110
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 360776
Replies: 16495
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#11071
Nov 26 2013 08:38am
Megnéztük a the conjuringot, egy horrornak elment, nem volt annyira fos
a sinistert is elkezdtük de fél óra után kinyomtam, hogy wtf ??
Akizk
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold
:
2,650.01
#11072
Nov 26 2013 08:40am
Quote (Vismajor @ 26 Nov 2013 16:38)
Megnéztük a the conjuringot, egy horrornak elment, nem volt annyira fos
a sinistert is elkezdtük de fél óra után kinyomtam, hogy wtf ??
sinistert hiba volt kinyomni
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#11073
Nov 26 2013 08:45am
Quote (Akizk @ Nov 26 2013 03:40pm)
sinistert hiba volt kinyomni
Ahh de jó, hogy említettétek. Pár hónapja terveztem, hogy megnézem, de valahogy kiment a fejemből. Hazaértem, töltöm is le.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#11074
Nov 26 2013 08:47am
Quote (-joey- @ Nov 26 2013 03:45pm)
Ahh de jó, hogy említettétek. Pár hónapja terveztem, hogy megnézem, de valahogy kiment a fejemből. Hazaértem, töltöm is le.
akkor meg csapd hozza az insidoust is, elegge hasonszoru, es teljesen nezheto az is
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#11075
Nov 26 2013 08:48am
Quote (Fej @ Nov 26 2013 03:47pm)
akkor meg csapd hozza az insidoust is, elegge hasonszoru, es teljesen nezheto az is
Remek. Úgyis 3 nap szabadság jön.
qkatz
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold
:
39,210.00
#11076
Nov 26 2013 09:03am
Quote (-joey- @ 26 Nov 2013 15:48)
Remek. Úgyis 3 nap szabadság jön.
ez azt is jelenti h a WT folytatódik? X)
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#11077
Nov 26 2013 09:04am
Quote (Akizk @ Nov 26 2013 03:40pm)
sinistert hiba volt kinyomni
hát beletekergettem és végig ez az ilyen "amatőrfilm feeling" volt
e: sztem kurvára rosszat töltöttem le
This post was edited by Vismajor on Nov 26 2013 09:05am
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#11078
Nov 26 2013 09:06am
Megnéztem a Futótüzet.
Még szarabb mint az előző rész.
Azt várná az ember hogy ebben lesz már csihipuhi, de lófasz.
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#11079
Nov 26 2013 09:40am
Quote (qkatz @ Nov 26 2013 04:03pm)
ez azt is jelenti h a WT folytatódik? X)
Yup.
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
82.11
#11080
Nov 26 2013 09:48am
Quote (Flutter @ 26 Nov 2013 16:06)
Megnéztem a Futótüzet.
Még szarabb mint az előző rész.
Azt várná az ember hogy ebben lesz már csihipuhi, de lófasz.
Moziban?
En ugy hallottam hogy jó.
Habár ami neked szar az nekem általában tetszik.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1106
1107
1108
1109
1110
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact