d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1110611071108110911101650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2013 08:38am
Megnéztük a the conjuringot, egy horrornak elment, nem volt annyira fos
a sinistert is elkezdtük de fél óra után kinyomtam, hogy wtf ??
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 26 2013 08:40am
Quote (Vismajor @ 26 Nov 2013 16:38)
Megnéztük a the conjuringot, egy horrornak elment, nem volt annyira fos
a sinistert is elkezdtük de fél óra után kinyomtam, hogy wtf ??


sinistert hiba volt kinyomni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 26 2013 08:45am
Quote (Akizk @ Nov 26 2013 03:40pm)
sinistert hiba volt kinyomni


Ahh de jó, hogy említettétek. Pár hónapja terveztem, hogy megnézem, de valahogy kiment a fejemből. Hazaértem, töltöm is le.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 26 2013 08:47am
Quote (-joey- @ Nov 26 2013 03:45pm)
Ahh de jó, hogy említettétek. Pár hónapja terveztem, hogy megnézem, de valahogy kiment a fejemből. Hazaértem, töltöm is le.


akkor meg csapd hozza az insidoust is, elegge hasonszoru, es teljesen nezheto az is
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 26 2013 08:48am
Quote (Fej @ Nov 26 2013 03:47pm)
akkor meg csapd hozza az insidoust is, elegge hasonszoru, es teljesen nezheto az is


Remek. Úgyis 3 nap szabadság jön.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 26 2013 09:03am
Quote (-joey- @ 26 Nov 2013 15:48)
Remek. Úgyis 3 nap szabadság jön.


ez azt is jelenti h a WT folytatódik? X)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2013 09:04am
Quote (Akizk @ Nov 26 2013 03:40pm)
sinistert hiba volt kinyomni


hát beletekergettem és végig ez az ilyen "amatőrfilm feeling" volt


e: sztem kurvára rosszat töltöttem le

This post was edited by Vismajor on Nov 26 2013 09:05am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 26 2013 09:06am
Megnéztem a Futótüzet.
Még szarabb mint az előző rész. :wacko:
Azt várná az ember hogy ebben lesz már csihipuhi, de lófasz.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 26 2013 09:40am
Quote (qkatz @ Nov 26 2013 04:03pm)
ez azt is jelenti h a WT folytatódik? X)



Yup.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Nov 26 2013 09:48am
Quote (Flutter @ 26 Nov 2013 16:06)
Megnéztem a Futótüzet.
Még szarabb mint az előző rész. :wacko:
Azt várná az ember hogy ebben lesz már csihipuhi, de lófasz.


Moziban?
En ugy hallottam hogy jó.
Habár ami neked szar az nekem általában tetszik. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110611071108110911101650Next
Add Reply New Topic New Poll