Quote (Anarkin @ 24 Nov 2013 20:29)
Szerintem ez jo film volt.
Quote (iceblade777 @ 24 Nov 2013 20:32)
This is the end - 0/10 nem az én világom, végig sem bírtam nézni annyira unalmas volt
És ez is.
This post was edited by Namechange on Nov 24 2013 02:44pm