d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1110411051106110711081650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 17 2013 10:19am
Quote (Nerz8 @ Nov 17 2013 05:16pm)
mondjatok nekem jó kis bűnügyi-thriller filmeket pls.

lehet új, régi, tökmindegy, csak ne legyenek benne rambo-szerű, 1 pisztollyal lelövök 70 embert, meg hasonlók.

ty


Wanted, szerintem 10/10
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 17 2013 10:56am
Quote (Nerz8 @ Nov 17 2013 06:16pm)
mondjatok nekem jó kis bűnügyi-thriller filmeket pls.

lehet új, régi, tökmindegy, csak ne legyenek benne rambo-szerű, 1 pisztollyal lelövök 70 embert, meg hasonlók.

ty


http://www.imdb.com/title/tt0353969/
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 17 2013 11:07am
Quote (Nerz8 @ Nov 17 2013 05:16pm)
mondjatok nekem jó kis bűnügyi-thriller filmeket pls.

lehet új, régi, tökmindegy, csak ne legyenek benne rambo-szerű, 1 pisztollyal lelövök 70 embert, meg hasonlók.

ty



Közönséges bűnözők.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 17 2013 11:13am
Quote (Saenchai @ 17 Nov 2013 17:56)


jól hangzik köszcsy

Quote (-joey- @ 17 Nov 2013 18:07)
Közönséges bűnözők.


na, pont ilyenekre gondoltam, csak ezt már láttam

moar pls
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 17 2013 11:25am
Primal Fear.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2013 11:28am
Quote (Nerz8 @ 17 Nov 2013 17:16)
mondjatok nekem jó kis bűnügyi-thriller filmeket pls.

lehet új, régi, tökmindegy, csak ne legyenek benne rambo-szerű, 1 pisztollyal lelövök 70 embert, meg hasonlók.

ty


a végén van egy elég nagy csatajelenet, de jól van megcsinálva, utána pedig békés lezárás, két csodálatos főszereplővel
http://www.imdb.com/title/tt0109321/
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Nov 18 2013 11:15am
Prisoners - 8/10 nekem nagyon bejött
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 20 2013 01:21pm
Félig újra néztem tegnap a Coach Cartert

Hát ma megnézem ismét. Újra rá kell jöjjek hogy ezek a sport filmek nekem nagyon bejönnek.
Ez is 10/10 es
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 22 2013 04:25am
Ez az Elysium eleg gyenge volt

Megint egy film ahol az alap otlet nagyon erdekes, van sok penz latvanyos dolgokra, de egyszeruen nem kepesek tartalommal megtolteni.
A karakterek egydimenziosak, nem tudsz veluk igazan szimpatizalni, meg ugy altalaban a fohos celjaval sem.

Talan egyszer megeri megnezni.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 23 2013 08:25am
Száll a kakukk fészkére

Felénél tartok - ahhoz képest, hogy milyen régi, eddig egész nézhető
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110411051106110711081650Next
Add Reply New Topic New Poll