Quote (Xundu @ Nov 17 2013 02:05am)
annyira azért nemrossz. ha leszámítjuk a sablonszövegeket, akad benne pár jó poén.
nem tudom, engem kurvára irritált a karakterek kinézete is, az egész bugyutaságáról már nem is beszélve
ilyen 1-8 éves korig biztos jó szórakozás, ahogy rohangálnak össze-vissza, meg dobálják egymást jobbra-balra, de szerintem kurvára gagyi volt