d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1110311041105110611071650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2013 11:22am
Prisoners (2013) elég jó volt

Butter (2011), kb ilyen 5 szíder van, meg alig lehet megtalálni, de mókás, egynek elmegy // ja és a Olivia Wilde elég top benne, tetkós prosti

RIPD, nem rossz, ez is ilyen egyszer nézős de röhögni lehet rajta

This post was edited by Anarkin on Nov 16 2013 11:29am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2013 01:50pm
Quote (Anarkin @ Nov 16 2013 05:22pm)
Prisoners (2013) elég jó volt


most tartok ott mikor kalapáccsal széjelverte a csapot
kiváncsi vagyok mi lesz a vége
inb4 a nénikéje a főkolonpos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 16 2013 04:52pm
ment valami nagyon szar film a tvben, az volt a címe, hogy Esemény
hát srácok ne
m night shyhyasjsjhhsjyahsajyhashjsjahyhysjaammamamamasm rendezte, mar wahlberg meg zooey dechanel játszották a főszerepet
de ne
ennél rosszabb másodosztályú film a világon nincs még egy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2013 05:00pm
Quote (jarabekg @ Nov 16 2013 10:52pm)
ment valami nagyon szar film a tvben, az volt a címe, hogy Esemény
hát srácok ne
m night shyhyasjsjhhsjyahsajyhashjsjahyhysjaammamamamasm rendezte, mar wahlberg meg zooey dechanel játszották a főszerepet
de ne
ennél rosszabb másodosztályú film a világon nincs még egy


marky mark and the funky bunch
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2013 05:42pm
Quote (Vismajor @ 13 Nov 2013 14:18)
Monsters INC, university

epik 10/10


Croods is szerintem, most néztem meg :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 16 2013 05:52pm
Quote (Anarkin @ Nov 17 2013 01:42am)
Croods is szerintem, most néztem meg :D


akkora minősíthetetlen ótvar fos animációs filmet, mint a croods szerintem még életemben nem láttam


mondjuk az első 40 perc után elaludtam rajta, de nem hiszem, hogy utána javult volna a színvonal
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Nov 16 2013 06:05pm
Quote (Saenchai @ 17 Nov 2013 01:52)
akkora minősíthetetlen ótvar fos animációs filmet, mint a croods szerintem még életemben nem láttam


mondjuk az első 40 perc után elaludtam rajta, de nem hiszem, hogy utána javult volna a színvonal


annyira azért nemrossz. ha leszámítjuk a sablonszövegeket, akad benne pár jó poén.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 16 2013 06:43pm
Quote (Xundu @ Nov 17 2013 02:05am)
annyira azért nemrossz. ha leszámítjuk a sablonszövegeket, akad benne pár jó poén.


nem tudom, engem kurvára irritált a karakterek kinézete is, az egész bugyutaságáról már nem is beszélve

ilyen 1-8 éves korig biztos jó szórakozás, ahogy rohangálnak össze-vissza, meg dobálják egymást jobbra-balra, de szerintem kurvára gagyi volt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 17 2013 03:15am
megnéztem a szörnyegyetemet, és szerintem nem volt jó

az első részt is biztos csak azért szerettem mert kisebb voltam amikor először láttam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 17 2013 10:16am
mondjatok nekem jó kis bűnügyi-thriller filmeket pls.

lehet új, régi, tökmindegy, csak ne legyenek benne rambo-szerű, 1 pisztollyal lelövök 70 embert, meg hasonlók.

ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110311041105110611071650Next
Add Reply New Topic New Poll