d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1110211031104110511062299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2013 05:19pm
http://eu.battle.net/d3/en/profile/vampiree-2389/hero/116549
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vismajor-1162/hero/4738754

Sosonak 2650 int gearből, nekem 2636
ő p100, én p60
Neki 3137 int nekem 3133

watwat
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2013 05:27pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 30 2013 11:06am
valaki über? annyi kulcs van, az életben nem használjuk el

már vagyunk ketten, esélyes hogy mindjárt hárman

mp8-9-10, attól függ milyen team jön össze
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2013 11:12am
Quote (Anarkin @ Jul 30 2013 06:06pm)
valaki über? annyi kulcs van, az életben nem használjuk el

már vagyunk ketten, esélyes hogy mindjárt hárman

mp8-9-10, attól függ milyen team jön össze


persze h ilyenkor nem megy a gépem, kurvaéletbe
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 30 2013 11:12am
mondom craftolok amíg várunk

első 10-ből ez jött ki, tiptoplel

Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2013 11:14am
Quote (Anarkin @ Jul 30 2013 06:12pm)
mondom craftolok amíg várunk

első 10-ből ez jött ki, tiptoplel

http://4.ii.gl/48Fsxa.png


egy kaviccsal már update is
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 30 2013 11:19am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2013 19:12)
persze h ilyenkor nem megy a gépem, kurvaéletbe


most félretettük egyelőre, mert ketten nem akarunk menni

de van vagy 500 im, mostanában újra überezgetünk, majd szólok

Quote (Vismajor @ 30 Jul 2013 19:14)
egy kaviccsal már update is


yy, főleg h a mostanin critdmg volt a nagyobb, és szar critchance :P
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 30 2013 12:05pm
Quote (Vismajor @ Jul 30 2013 05:12pm)
persze h ilyenkor nem megy a gépem, kurvaéletbe


ofc ilyenkor hagyom a céges buszon a mobilom, ofc ilyenkor kér autentikátort, ofc ilyenkor nem tudok felmenni a bnetre ^^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 30 2013 12:33pm
Quote (Makkertest @ 30 Jul 2013 19:05)
ofc ilyenkor hagyom a céges buszon a mobilom, ofc ilyenkor kér autentikátort, ofc ilyenkor nem tudok felmenni a bnetre ^^


pedig jöhetnél unidot oldani :(
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 30 2013 12:33pm
Quote (Psyclon @ Jul 30 2013 06:33pm)
pedig jöhetnél unidot oldani :(


FFFUUU
megyek azért
várjál küldök btagot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110211031104110511062299Next
Add Reply New Topic New Poll