Quote (Vismajor @ 29 Jul 2013 19:39)
hát d2ben volt azért kihívás, mondjuk 1,10 után főleg modokban
d2-ben se sok szerintem, ott is kb minden cuccokon mulott.
Viszont wow-ban azért aláz a tescos is ha van skill.
érted mire gondolok.
Habár azt lehet mondani hogy minden játékban van kihivás az elején, de tartósan nem sokban.