d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1110011011102110311042299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 28 2013 08:15am
6 holy 28 elit 5 hota sojocska esett *-*
pont barbal szarakodok mostanában hébehóba szóval jo is lesz. nyehehehe
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 28 2013 04:40pm
Tfw fél nappal ezelőtt akció közben összefossa magát a net, nincs telefon sem, néhány tv adó is elszáll. Ty Digi.
Nem azon görcsölök 12 órán keresztül, hogy nincs net és elvonási tüneteim vannak, hanem hogy vajon él-e a DH.
Tfw relogolok és még él a karakterem.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 28 2013 05:03pm
mentünk pár übert tesómmal, lestattal meg 1 randommal és jól esett

remélem patchelnek valami nagyot még idén
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 29 2013 12:41am
Quote (Anarkin @ 29 Jul 2013 00:03)
mentünk pár übert tesómmal, lestattal meg 1 randommal és jól esett

remélem patchelnek valami nagyot még idén


Jah. Jó volt egynek.
Rég ubereztem. >.<
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 29 2013 10:45am
Gazdag leszek.

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 29 2013 11:09am
Quote (Anarkin @ Jul 28 2013 11:03pm)
mentünk pár übert tesómmal, lestattal meg 1 randommal és jól esett

remélem patchelnek valami nagyot még idén


gondolom tele volt kihivással
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 29 2013 11:46am
Quote (sylke @ Jul 29 2013 05:09pm)
gondolom tele volt kihivással


PEW PEW dead mindenki
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 29 2013 12:35pm
Quote (sylke @ 29 Jul 2013 18:09)
gondolom tele volt kihivással


Szerintem igazi kihivás játékok között amikkel eddig játszottam csak wow-ban van ^^
Ez élvezetre ment, egy kis fun etc tudod.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2013 12:39pm
Quote (Psyclon @ Jul 29 2013 07:35pm)
Szerintem igazi kihivás játékok között amikkel eddig játszottam csak wow-ban van ^^
Ez élvezetre ment, egy kis fun etc tudod.


hát d2ben volt azért kihívás, mondjuk 1,10 után főleg modokban
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 29 2013 12:44pm
Quote (Vismajor @ 29 Jul 2013 19:39)
hát d2ben volt azért kihívás, mondjuk 1,10 után főleg modokban


d2-ben se sok szerintem, ott is kb minden cuccokon mulott.
Viszont wow-ban azért aláz a tescos is ha van skill.
érted mire gondolok.

Habár azt lehet mondani hogy minden játékban van kihivás az elején, de tartósan nem sokban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110011011102110311042299Next
Add Reply New Topic New Poll