d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1110011011102110311045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 18 2011 08:19am
Quote (jarabekg @ 18 Dec 2011 15:17)
arra vagyok kíváncsi, mi lesz ha elkezd mutálni

bár amekkora "sztár" biztos kitisztítják a hangját elektronikusan
csak ennyi erővel én is kereshetnék milliókat


17 éves vagy mennyi
elég n1 hogy még nem kezdett el mutálni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 18 2011 08:21am
Quote (jarabekg @ 18 Dec 2011 15:17)
arra vagyok kíváncsi, mi lesz ha elkezd mutálni

bár amekkora "sztár" biztos kitisztítják a hangját elektronikusan
csak ennyi erővel én is kereshetnék milliókat


alapból egész ügyes a srác, csak ezt tolatják vele

amúgy meg van akinek felnőttkorában se lesz sokkal mélyebb hangja
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 18 2011 08:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Dec 2011 15:19)
17 éves vagy mennyi
elég n1 hogy még nem kezdett el mutálni


Eunuch.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 08:27am
Quote (jarabekg @ 18 Dec 2011 15:17)
arra vagyok kíváncsi, mi lesz ha elkezd mutálni

bár amekkora "sztár" biztos kitisztítják a hangját elektronikusan
csak ennyi erővel én is kereshetnék milliókat


mistletoe a legújabb lemezéről egy szám, azon már mélyedik a hangja
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 18 2011 08:30am

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 18 2011 08:35am
Quote (tevetava @ 18 Dec 2011 15:27)
mistletoe a legújabb lemezéről egy szám, azon már mélyedik a hangja


mélyedik?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 18 2011 08:36am


példakép
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 08:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 Dec 2011 15:35)
mélyedik?


chrome aláhúzta, de mondom csak nem én vagyok a hülye, de ezek szerint igen
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 18 2011 08:39am
Quote (tevetava @ 18 Dec 2011 15:36)
chrome aláhúzta, de mondom csak nem én vagyok a hülye, de ezek szerint igen


mélyül imo
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 18 2011 08:56am
12:55-18:30: xfaktor nap
19:00-21:45: xfktor döntő

idontwanttoliveonthisplanetanymore.jpeg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110011011102110311045001Next
Closed New Topic New Poll