Quote (ScorpionLord @ Jul 25 2013 11:16am)
Hmm vajon eddig tartott az öröm, hogy legalább itt, ebben az "eldugott" topicban nem kell olvasnom eme szegény személy keserű hisztériáját és vergődését?
Ez egy normális topic volt, legalább ezt ne cseszné szét.

most ezt minek kell beírnod?! totál off ez is
csak azt érted el vele, hogy tovább folytatódik a szál