d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1109911001101110211035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 05:30am
boldog vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 18 2011 05:31am
Quote (tevetava @ 18 Dec 2011 12:30)
boldog vagyok
http://www.youtube.com/watch?v=SOI4OF7iIr4


de baszdmeg
nem akarlak elhinni
xd
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 05:31am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Dec 2011 12:31)
de baszdmeg
nem akarlak elhinni
xd


problem?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 18 2011 05:33am
Quote (tevetava @ 18 Dec 2011 13:31)
problem?



Semmi baj, az egyik szociologus tanárom szerint a populáció közel 10%-a homoszexuális.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 05:34am
Quote (josheide @ 18 Dec 2011 12:33)
Semmi baj, az egyik szociologus tanárom szerint a populáció közel 10%-a homoszexuális.


én bi vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 18 2011 05:35am
Quote (tevetava @ 18 Dec 2011 12:34)
én bi vagyok


zöldsapkás buzi vagy sajnos
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2011 05:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Dec 2011 12:35)
zöldsapkás buzi vagy sajnos


erről a mémről nem tudok :c
és most sad vagyok, mert nincs seeder a bieber my world 2.0-hoz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 18 2011 05:37am
Quote (tevetava @ 18 Dec 2011 12:36)
erről a mémről nem tudok :c
és most sad vagyok, mert nincs seeder a bieber my world 2.0-hoz


csodálkozol bazdmeg? :lol:
egyébként egyik mémről sem tudsz kb mert soha nem vagy skypon amikor bálint nyomatja a szarját : D
http://www.youtube.com/watch?v=5idyaxp5wXA&feature=player_embedded
inkább hallgatnál huskyt : D

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 18 2011 05:38am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 18 2011 06:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Dec 2011 12:37)
csodálkozol bazdmeg? :lol:
egyébként egyik mémről sem tudsz kb mert soha nem vagy skypon amikor bálint nyomatja a szarját : D
http://www.youtube.com/watch?v=5idyaxp5wXA&feature=player%5Fembedded
inkább hallgatnál huskyt : D


vagy kaukázusiakat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2011 08:17am
Quote (tevetava @ Dec 18 2011 12:30pm)
boldog vagyok
http://www.youtube.com/watch?v=SOI4OF7iIr4


arra vagyok kíváncsi, mi lesz ha elkezd mutálni

bár amekkora "sztár" biztos kitisztítják a hangját elektronikusan
csak ennyi erővel én is kereshetnék milliókat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109911001101110211035001Next
Closed New Topic New Poll