d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1109110111112113473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 1 2021 10:29am
Quote (Ethreain @ Oct 1 2021 05:22pm)
Csak én érzem úgy, hogy meg van növelve a drop rate?

Most esett egy ber runa baalrunban
Pár napja esett sur is, de azt nem én vettem fel

Start óta volt cham, ohm, tunnelsben és most ez
Uniqok is potyognak rendesen

Régen sokezer mf run alatt nem találtam ennyit


RNG
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 1 2021 10:34am
Quote (vtibor @ 1 Oct 2021 18:01)
elso bug amit talaltam:
rare jewelt nem tudok eladni nem engedi :\


Ez nálam akkor volt, ha túl messze vagyok az npctől, újra odamegyek hozzá akkor már engedte
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 10:37am
esett 107/37/11 gheed, kosz a biztatas sracok
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 1 2021 10:47am
2napja egybol eladtam a ber dropomat 4,4k-ért
most 5.3-ért mennek
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 1 2021 11:36am
Quote (bamboo @ 1 Oct 2021 18:47)
2napja egybol eladtam a ber dropomat 4,4k-ért
most 5.3-ért mennek
https://www.meme-arsenal.com/memes/a4a7c2e1507c539f41229ca8200d3a44.jpg


Lo runat neztem, 1,5k-ért láttam sokat elmenni pár napja, most már 2,3k körül van
Mi lehet az oka?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 11:39am
Quote (Ethreain @ 1 Oct 2021 19:36)
Lo runat neztem, 1,5k-ért láttam sokat elmenni pár napja, most már 2,3k körül van
Mi lehet az oka?


kereslet / kinalat
egyre tobb ember akar most mar hrbol rwt tenni, mert mar futja ra neki
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 1 2021 12:08pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2021 07:39pm)
kereslet / kinalat
egyre tobb ember akar most mar hrbol rwt tenni, mert mar futja ra neki


Igy van, telnek a napok és nagyon sok player nekiállt farmolni és a többi resettel ellentétben itt most sima mfeléből is simán meg lehetett gazdagodni, mondjuk forgatni is kell az fg-t erősen.

Pl én ugye inkább kulcsokból szedtem össze az fg-m, de az csak a fele, sztem simán megvan a másik fele az hogy piacozok, pl 1200ért sikerült snappelnem egy ohmot, vettem hozzá istet 400ért és malt 150ért és eladtam az unid cta-t 2.8k-ért. Vagy megvettem 110ért az eth cv-t és perf insightot raktam bele és eladtam 1k-ért, de rengeteg ilyen volt.

Eth armorok közt is van egy nagy zuhanás, egyes ritka armor tipusok 2-300 fg-ért mennek el, de sima great hauberk s társai meg 30-50fg socket nélkül. Abba ugye larzuk tuti 4et tesz, lyuk meg 25%. Én kettőt is kilyukasztottam cubeban, wire fleece és gh, vettem umpult 150ért, és eladtam a stonet 5-600ért.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 1 2021 12:11pm
Lel, esett egy ist nm baalrunba
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 1 2021 12:13pm
Quote (rapiddani @ Oct 1 2021 08:11pm)
Lel, esett egy ist nm baalrunba


gz

nem esik mar traviban horadric cube?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2021 12:20pm
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 20:08)
Igy van, telnek a napok és nagyon sok player nekiállt farmolni és a többi resettel ellentétben itt most sima mfeléből is simán meg lehetett gazdagodni, mondjuk forgatni is kell az fg-t erősen.

Pl én ugye inkább kulcsokból szedtem össze az fg-m, de az csak a fele, sztem simán megvan a másik fele az hogy piacozok, pl 1200ért sikerült snappelnem egy ohmot, vettem hozzá istet 400ért és malt 150ért és eladtam az unid cta-t 2.8k-ért. Vagy megvettem 110ért az eth cv-t és perf insightot raktam bele és eladtam 1k-ért, de rengeteg ilyen volt.

Eth armorok közt is van egy nagy zuhanás, egyes ritka armor tipusok 2-300 fg-ért mennek el, de sima great hauberk s társai meg 30-50fg socket nélkül. Abba ugye larzuk tuti 4et tesz, lyuk meg 25%. Én kettőt is kilyukasztottam cubeban, wire fleece és gh, vettem umpult 150ért, és eladtam a stonet 5-600ért.


en ezekhez mind lusta vagyok.
inkabb jatszom, mint hogy flippeljek, snipeoljak stb

+csoro is vagyok hozza, szoval megjobban mind1

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 1 2021 12:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113473Next
Add Reply New Topic New Poll