Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2021 07:39pm)
kereslet / kinalat
egyre tobb ember akar most mar hrbol rwt tenni, mert mar futja ra neki
Igy van, telnek a napok és nagyon sok player nekiállt farmolni és a többi resettel ellentétben itt most sima mfeléből is simán meg lehetett gazdagodni, mondjuk forgatni is kell az fg-t erősen.
Pl én ugye inkább kulcsokból szedtem össze az fg-m, de az csak a fele, sztem simán megvan a másik fele az hogy piacozok, pl 1200ért sikerült snappelnem egy ohmot, vettem hozzá istet 400ért és malt 150ért és eladtam az unid cta-t 2.8k-ért. Vagy megvettem 110ért az eth cv-t és perf insightot raktam bele és eladtam 1k-ért, de rengeteg ilyen volt.
Eth armorok közt is van egy nagy zuhanás, egyes ritka armor tipusok 2-300 fg-ért mennek el, de sima great hauberk s társai meg 30-50fg socket nélkül. Abba ugye larzuk tuti 4et tesz, lyuk meg 25%. Én kettőt is kilyukasztottam cubeban, wire fleece és gh, vettem umpult 150ért, és eladtam a stonet 5-600ért.