d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1109110111112113614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 03:40pm
Quote (Namechange @ Jan 7 2014 10:37pm)
tudom, ezért mondtam mert tudom hogy lehet :D
viccen kivul egyet nyomhatnánk
szoktam azon a skillgruppon játszani haverral, egy spotot csak meg tudok tartani


gold nova háromban vagy, nem hiszem, hogy értelme lenne ennek
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:42pm
Nem kényszer a disznótor. :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 03:43pm
Quote (Namechange @ Jan 7 2014 10:42pm)
Nem kényszer a disznótor. :)


wut
Bár először aniék nélkül rakott fel distingusihed elitebe a játék, annak se örültem, mert agyonlőnek állandóan és a faszomkivan
Most meg aniék miatt rakott fel gondolom megint, és hát nem sűrűn végzek fahriék előtt a listában :D van 60 órám a játékba, karácsony óta játszom vele, master guardianban lenne a helyem kb :D

This post was edited by Vismajor on Jan 7 2014 03:49pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 03:55pm
Quote (Vismajor @ 7 Jan 2014 22:43)
wut
Bár először aniék nélkül rakott fel distingusihed elitebe a játék, annak se örültem, mert agyonlőnek állandóan és a faszomkivan
Most meg aniék miatt rakott fel gondolom megint, és hát nem sűrűn végzek fahriék előtt a listában :D van 60 órám a játékba, karácsony óta játszom vele, master guardianban lenne a helyem kb :D


nekem meg vagy 80
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 7 2014 04:00pm
Quote (Vismajor @ 7 Jan 2014 23:43)
wut
Bár először aniék nélkül rakott fel distingusihed elitebe a játék, annak se örültem, mert agyonlőnek állandóan és a faszomkivan
Most meg aniék miatt rakott fel gondolom megint, és hát nem sűrűn végzek fahriék előtt a listában :Dvan 60 órám a játékba, karácsony óta játszom vele, master guardianban lenne a helyem kb :D


121 hours on record
41 hours past 2 weeks

Quote (fahrii @ 7 Jan 2014 23:55)
nekem meg vagy 80


193 hours on record

This post was edited by hedgehogsword on Jan 7 2014 04:01pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 04:33pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 7 2014 11:00pm)
121 hours on record
41 hours past 2 weeks



193 hours on record


21e körül kezdtem el játszani
120ból 80 kb azóta van :D
16 nyerésem volt amikor elkezdtem erre emlékszem, most 60
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 04:38pm
Jók a rangok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2014 05:01pm
Quote (Vismajor @ 7 Jan 2014 23:38)
Jók a rangok
http://4.ii.gl/y7nBmV.png


úgy látom a PS skilled erősebb mint a CS skill

:D

úh de jáccanék, de késő van :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 06:41pm
de a tetves kurva anyjuk, hogy 0 csapatmunkát képesek produkálni
és utolsó körben képesek kikickelni engem, aki a lista elején van
global elitenek kell lenni h ne legyen tele nyomorékokkal a játék vagy mi a fasz?!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 06:47pm
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2014 01:41)
de a tetves kurva anyjuk, hogy 0 csapatmunkát képesek produkálni
és utolsó körben képesek kikickelni engem, aki a lista elején van
global elitenek kell lenni h ne legyen tele nyomorékokkal a játék vagy mi a fasz?!


előbb játszottam olyan teamben hogy a fele unranked volt

azt hittem kiégnek a szemeim attól amit látok

majdnem szétvertem mindent magamkörül
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113614Next
Add Reply New Topic New Poll