Quote (Namechange @ Jan 7 2014 10:42pm)
Nem kényszer a disznótor.

wut
Bár először aniék nélkül rakott fel distingusihed elitebe a játék, annak se örültem, mert agyonlőnek állandóan és a faszomkivan
Most meg aniék miatt rakott fel gondolom megint, és hát nem sűrűn végzek fahriék előtt a listában

van 60 órám a játékba, karácsony óta játszom vele, master guardianban lenne a helyem kb
This post was edited by Vismajor on Jan 7 2014 03:49pm