d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11091101111121131363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 02:12pm
rogue 4. körben benyomja sprintet vmi szar spellel, 9 card van a kezeben kösz teso etc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 02:19pm
és megint leszopatnak, hiába játszok tökéletesen. nagyon mad vagyok, wtf is this shit

3-3, kösz teso etc, megérte arénázni, remek játék ez a hearthstone

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 11 2013 02:20pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 02:39pm
előbbis 3-0val nyitottam és mind3 alázás volt, elhitette velem a game hogy eljuthatok több winig, aztán 3 lose. mostis 2-0val nyitok mind2 alázás, inb4 2-3 vagy 3-3, thank you based rng
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 03:43pm
3-0 paladinnal, elsö körben enemy rogue lehoz 1 amani berserkert ami miatt nemtudok heropowerezni, aztán még 3 miniont amíg én nemtudok lejatszani semmit mert a legkisebb minionom 5 manás, 2 spell és 1 truesilver a kezemben, 5. körre halott vagyok, kösz teso etc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 03:58pm
megnyerhetném a gamet, és véletlen misclickelek touchpaddal és a 6os healt magam helyett 1 minionra nyomom:) és 7 dmges stealthel meg 5 dmgel megöl:))


gecijo a frusztracio levezetésre ez a topic

4-2, nagyon jo:)
megeri arenazni.

sztem az ilyen hafu meg trump meg etc csalnak, fogalmam sincs hogylehet annyit nyerni akkora fos ez az egész

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 11 2013 03:58pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 11 2013 04:03pm
ez a heartstone egy kibaszott drog, ma megléptem 40-42-t (azaz 42 még pár milli de mindjárt meglesz)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 04:10pm
Quote (fahrii @ Dec 11 2013 11:03pm)
ez a heartstone egy kibaszott drog, ma megléptem 40-42-t (azaz 42 még pár milli de mindjárt meglesz)


true, de mellette mérhetetlenül felbasz, azert ennyit sirni 1 topicba se sirtam még

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 11 2013 04:11pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 04:39pm




csodadeck, soon qkatz status
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 04:49pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 11 2013 11:39pm)
http://1.ii.gl/ZtIwrO.png



csodadeck, soon qkatz status


ofc kimákolnak megint:) 8-3 fosadék geci szar
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 06:57pm
nevetseges hogy mennyire trashek a deckjeim az enemyhez kepest mindig
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121131363Next
Add Reply New Topic New Poll