Quote (Genthor @ 26 Nov 2012 01:53)
Egy óra múlva lejár a 10 aukcióm. Egy itemet fogok eladni, azt is 10k-ért.
én azt szoktam hogy újra felteszem őket ugyanazzal az árral x időnként (amikor épp van idő, ránézek, eszembejut, ..)
sokszor bejön, úgy néz ki csábító az az 1d12h
// bejön alatt azt értem hogy nem viszik, nem viszik, felteszem ugyanazzal árral és 10 percen belül elkapják
This post was edited by Anarkin on Nov 25 2012 05:55pm