d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev11091101111121132299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2012 01:00pm
Quote (Hellbundo @ 25 Nov 2012 19:59)
amíg nem dolgozom, csak tanulok úgy érzem nincs rá szükségem


hány éves vagy?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 25 2012 01:00pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Nov 25 2012 01:01pm
Quote (fahrii @ 25 Nov 2012 21:00)
hány éves vagy?


profilom

OT: tegnapi inna gatya elment 25millióért
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 25 2012 01:03pm
Quote (meatyowllegs @ Nov 25 2012 09:00pm)
http://3.ii.gl/kS6_B.png


move speedes set ring, strrel, allressel szintén ugyanez.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 25 2012 01:32pm
Quote (meatyowllegs @ Nov 25 2012 08:00pm)
http://3.ii.gl/kS6_B.png


lal
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 25 2012 02:55pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 25 2012 07:32pm)
lal


inb4 bukjál meg gépszerkböl meg reméli hogy 0 pontos lesz etc
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 25 2012 05:53pm
Egy óra múlva lejár a 10 aukcióm. Egy itemet fogok eladni, azt is 10k-ért.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2012 05:54pm
Quote (Genthor @ 26 Nov 2012 01:53)
Egy óra múlva lejár a 10 aukcióm. Egy itemet fogok eladni, azt is 10k-ért.


én azt szoktam hogy újra felteszem őket ugyanazzal az árral x időnként (amikor épp van idő, ránézek, eszembejut, ..)

sokszor bejön, úgy néz ki csábító az az 1d12h

// bejön alatt azt értem hogy nem viszik, nem viszik, felteszem ugyanazzal árral és 10 percen belül elkapják

This post was edited by Anarkin on Nov 25 2012 05:55pm
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 25 2012 06:00pm
Quote (Anarkin @ Nov 26 2012 01:54am)
én azt szoktam hogy újra felteszem őket ugyanazzal az árral x időnként (amikor épp van idő, ránézek, eszembejut, ..)

sokszor bejön, úgy néz ki csábító az az 1d12h

// bejön alatt azt értem hogy nem viszik, nem viszik, felteszem ugyanazzal árral és 10 percen belül elkapják


y, ezt én is tapasztaltam sokszor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 25 2012 06:00pm
Quote (Anarkin @ 26 Nov 2012 00:54)
én azt szoktam hogy újra felteszem őket ugyanazzal az árral x időnként (amikor épp van idő, ránézek, eszembejut, ..)

sokszor bejön, úgy néz ki csábító az az 1d12h

// bejön alatt azt értem hogy nem viszik, nem viszik, felteszem ugyanazzal árral és 10 percen belül elkapják


Én is ezt csinálom. Ez az egy item, amit most el fognak vinni egy crap Manajuma offhand.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121132299Next
Add Reply New Topic New Poll