Quote (bajcli @ May 8 2013 07:31pm)
ja így a sorozatban minden joffrey buzisága, a könyvekben meg cersei legalább akkora nyomorék
sőt, a sorozatban még pátyolgatják is cercei lelkét, pl tyrion vele való párbeszéde
és arról sem beszélnek ilyen nyíltan, hogy jaime meg ők kurnak, könyben ez kb tops ecret