Quote (jarabekg @ 11 Apr 2013 23:18)
megneztem az interstella 5555-öt
igazábül tanultam meg programoztam közbe, szóval inkább csak daft punkot hallgattam, de azért gondoltam elmesélem, hogy ne csak réven meg karan postoljanak ide
tfw azt még nem is láttam