Quote (Rawen @ 3 Apr 2012 19:38)
Beírnám ide,hogy az, hogy egy heroval máshogyan játszanak még nem új metagame. Csak mert újabban nagyon nagy divat lett mindenre ezt mondani, mióta tobi rátalált erre a szóra. A metagame az egész gamet foglalja magában, jelenleg ez split/fast push,
en is ugy tudom, hogy a metagame ezt jelenti. mindegy, ettol fuggetlenul.
tobi meg jol castol, de engem mar inkabb irrital..