d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11091101111121134683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 1 2012 01:40pm
Quote (Sup3RN0Va @ 1 Apr 2012 20:38)
amikor creepek nélkül baszod a towereket/rax-okat 'n shit


Quote (meatyowllegs @ 1 Apr 2012 20:39)
azt ha ugy utsz valamilyen nem deniolhato epuletet, hogy eppen nincsenek ott creepjeid



jah, értem. tenkjú
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2012 02:03pm
Quote (Ghostmasterq @ 1 Apr 2012 21:36)
mi a szent szart jelent a "backdoor"

amúgy egy csomó gamebe lenooboznak :(


Biztos mert noob vagy. Amúgy a back door nem létezik, faszság az egész, szard le.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 1 2012 02:05pm
Quote (Rawen @ 1 Apr 2012 21:03)
Biztos mert noob vagy. Amúgy a back door nem létezik, faszság az egész, szard le.


de általában csak akkor mondják mikor olyannal megyek, amivel életemben nem voltam még.
mint pl most tiny
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 1 2012 02:07pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 1 2012 10:05pm)
de általában csak akkor mondják mikor olyannal megyek, amivel életemben nem voltam még.
mint pl most tiny


azt en is utalnam, ha valaki olyan tinyzne a csapatomban, aki nem jatszott meg vele elotte :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 3 2012 11:26am
tegnapi eg navi game..

lol, ahogy tinker lvl7-8 korul leszedi march-csal a triple ancient stacket..
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Apr 3 2012 11:30am
Quote (ecneB @ 3 Apr 2012 19:26)
tegnapi eg navi game..

lol, ahogy tinker lvl7-8 korul leszedi march-csal a triple ancient stacket..

új meta
tinker stackolja az ancienteket és soulring-march comboval szarráfarmolja magát ^^
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 3 2012 11:32am
Quote (Sup3RN0Va @ 3 Apr 2012 19:30)
új meta
tinker stackolja az ancienteket és soulring-march comboval szarráfarmolja magát ^^


vmiert azt hittem, hogy magic dmg. gusztustalan :DD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 3 2012 11:38am
Beírnám ide,hogy az, hogy egy heroval máshogyan játszanak még nem új metagame. Csak mert újabban nagyon nagy divat lett mindenre ezt mondani, mióta tobi rátalált erre a szóra. A metagame az egész gamet foglalja magában, jelenleg ez split/fast push,

This post was edited by Rawen on Apr 3 2012 11:39am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 3 2012 11:41am
Quote (Rawen @ 3 Apr 2012 19:38)
Beírnám ide,hogy az, hogy egy heroval máshogyan játszanak még nem új metagame. Csak mert újabban nagyon nagy divat lett mindenre ezt mondani, mióta tobi rátalált erre a szóra. A metagame az egész gamet foglalja magában, jelenleg ez split/fast push,


en is ugy tudom, hogy a metagame ezt jelenti. mindegy, ettol fuggetlenul.
tobi meg jol castol, de engem mar inkabb irrital..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 3 2012 11:42am
Quote (ecneB @ 3 Apr 2012 19:41)
en is ugy tudom, hogy a metagame ezt jelenti. mindegy, ettol fuggetlenul.
tobi meg jol castol, de engem mar inkabb irrital..


Sokkal elviselhetőbb mint régen volt, a co-casterek miatt fejlődött és már nem mond akkora hülyeségeket mint régen(vagy legalábbis nem olyan gyakran :D).

This post was edited by Rawen on Apr 3 2012 11:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121134683Next
Add Reply New Topic New Poll