Wifi vs 3G:
Mai konkrét példa.
Találtunk a neten pár napja egy ilyen ajándékbolt-féleséget, ahol nagyon sok mindent lehet kapni, elfogadható áron(választékos)
Tudtuk, hogy valahol árpádhídnál van, címre is emlékeztünk, de hogy hol van az utca pontosan, azt nem. Újpest-központban voltunk, eszembe jut, burgerben van wifi, pár sarokra innen. Elsétálunk odáig, rohadt szélben, de np. Bemegyünk, nincs wifi o.0 de még lekódolt sem... Mert ugye van,a mikor a blokkra van ráirva a wifi-kód. Szal nem ment a wifi, egy ideig gondolkodtunk, hogy akkor most elmenjünk e találomra árpád-hídhoz, vagy inkább haza.
Hazajöttünk, elég hideg volt, hogy találomra kóvályogjunk. Ha lett volna net valamelyikünk telóján, két perc alatt megnézhettük volna, hova kell pontosan menni...
a telónkban lévő gps notworking, "adatátviteli hálózat szükséges", a térkép meg "connection problem"
sad.gif