d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1109110111112113660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 4 2011 02:55pm
Quote (beni @ Dec 4 2011 09:38pm)
Nekem is ajánlották. Igazából azon is gondolkozom, hogy elmegyek merülni, de cuccot nem igazán tudnék vinni, szárazruhát meg úgy tudom, hogy csak szárazruhás képesítés birtokában adnak (ami nekem nincs, mert egy faszság azért a tanfolyamért pénzt adni).


Dunno ott van-e értelme merülni, tiszta homok az egész, nem olyan mint a horvát, bár beljebb lehet van valami izgi.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2011 03:04pm
Quote (anyd @ Dec 4 2011 09:55pm)
Dunno ott van-e értelme merülni, tiszta homok az egész, nem olyan mint a horvát, bár beljebb lehet van valami izgi.


egy búvár ajánlotta, hogy fasza hely nagyon (nem is tudta, hogy megyek)

amúgy vannak roncsok, meg hajóval biztos el lehet érni szép helyeket
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 4 2011 03:05pm
Quote (beni @ Dec 4 2011 10:04pm)
egy búvár ajánlotta, hogy fasza hely nagyon (nem is tudta, hogy megyek)

amúgy vannak roncsok, meg hajóval biztos el lehet érni szép helyeket


Mondjuk ott van kikötő is, tényleg lehet sokminden, főleg hogy ww2 ott elég aktiv volt
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Dec 5 2011 03:40am
eladó egy samsung omnina 7s.
kitűnő állapotban
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2011 08:19am
Wifi vs 3G:
Mai konkrét példa.
Találtunk a neten pár napja egy ilyen ajándékbolt-féleséget, ahol nagyon sok mindent lehet kapni, elfogadható áron(választékos)
Tudtuk, hogy valahol árpádhídnál van, címre is emlékeztünk, de hogy hol van az utca pontosan, azt nem. Újpest-központban voltunk, eszembe jut, burgerben van wifi, pár sarokra innen. Elsétálunk odáig, rohadt szélben, de np. Bemegyünk, nincs wifi o.0 de még lekódolt sem... Mert ugye van,a mikor a blokkra van ráirva a wifi-kód. Szal nem ment a wifi, egy ideig gondolkodtunk, hogy akkor most elmenjünk e találomra árpád-hídhoz, vagy inkább haza.
Hazajöttünk, elég hideg volt, hogy találomra kóvályogjunk. Ha lett volna net valamelyikünk telóján, két perc alatt megnézhettük volna, hova kell pontosan menni...
a telónkban lévő gps notworking, "adatátviteli hálózat szükséges", a térkép meg "connection problem"
sad.gif
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 5 2011 08:53am
Quote (beni @ 5 Dec 2011 15:46)


én sem lepődnék, meg ha mindenki megfigyelve lenne. meg igazából nem is bánom, mert -lehet naivan- de hiszek benne, hogy ez mind bűnmegelőzésből van. különben kit érdekelne, hogy mit csinálok mind x. random ember ?
amúgy maga a dolog, h az itunes, gmail, stb.. a konkrét megfigyelő eszköz, ezt nem hiszem el és szerintem koholmány.
érdekelnek engem azok a dokumentumok.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 5 2011 08:54am
Quote (Aston @ Dec 5 2011 03:53pm)
én sem lepődnék, meg ha mindenki megfigyelve lenne. meg igazából nem is bánom, mert -lehet naivan- de hiszek benne, hogy ez mind bűnmegelőzésből van. különben kit érdekelne, hogy mit csinálok mind x. random ember ?
amúgy maga a dolog, h az itunes, gmail, stb.. a konkrét megfigyelő eszköz, ezt nem hiszem el és szerintem koholmány.
érdekelnek engem azok a dokumentumok.


ráadásul a célzott reklámoknak is örülök : D legalább nem fodros balettszoknyás reklámok ugranak fel, hanem olyasmi ami adott esetben tényleg érdekelhet
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 5 2011 08:55am
Quote (Aston @ 5 Dec 2011 15:53)
én sem lepődnék, meg ha mindenki megfigyelve lenne. meg igazából nem is bánom, mert -lehet naivan- de hiszek benne, hogy ez mind bűnmegelőzésből van. különben kit érdekelne, hogy mit csinálok mind x. random ember ?
amúgy maga a dolog, h az itunes, gmail, stb.. a konkrét megfigyelő eszköz, ezt nem hiszem el és szerintem koholmány.
érdekelnek engem azok a dokumentumok.


Quote (beni @ 5 Dec 2011 15:54)
ráadásul a célzott reklámoknak is örülök : D legalább nem fodros balettszoknyás reklámok ugranak fel, hanem olyasmi ami adott esetben tényleg érdekelhet


amugy erre eddig nem is gondoltam ^^
valoban nem hulyeseg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113660Next
Add Reply New Topic New Poll