d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev11091101111121132492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 24 2011 02:14pm
Quote (Moonflow @ Mar 24 2011 09:05pm)
ezt egyszer ki akarom nagyon probalni :D


Tisza part tele van ezekkel a stégekkel, do it :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 24 2011 02:17pm
Quote (Moonflow @ 24 Mar 2011 21:13)
Ez az egesz video marha nagy :D wtf ez a musor?


ötökör, régi magyar műsor, voltak jó részei

5:30tól

http://www.youtube.com/watch?v=qvjbEXTjx3c
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 24 2011 02:28pm
Quote (Moonflow @ Mar 24 2011 09:05pm)
ezt egyszer ki akarom nagyon probalni :D


nem muszáj hozzá víz, mi domboldalon játszottuk, egy labdát kellett elrúgni célnak
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 24 2011 03:08pm
egs!
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 24 2011 03:44pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 24 2011 03:45pm
Quote (Genthor @ 24 Mar 2011 22:44)
http://img199.imageshack.us/img199/6140/fotomasina3017959.jpg


egy ilyen kell
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 24 2011 04:04pm
Quote (Genthor @ 24 Mar 2011 22:44)
http://img199.imageshack.us/img199/6140/fotomasina3017959.jpg


Leszarom, hogy hogy nez ki, egy 5.5 terapixeles fenykepezogepet siman elfogadnek :D
Mar 24 2011 04:18pm
Inappropriate Post Content
Mar 24 2011 04:21pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 24 2011 04:36pm
Quote (Moonflow @ Mar 24 2011 09:05pm)
ezt egyszer ki akarom nagyon probalni :D


mi csináltunk ilyet gólyatáborban és kegyetlen
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121132492Next
Add Reply New Topic New Poll