d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11091101111121134303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 23 2011 02:44pm
Most töltöm, jó lenne ha valaki segítene, mert életmbe egyszer DotA-áztam lanba, és azóta nem játszottam ilyesmivel.

Ha zsan te is most kezded, az jó lenne, tudnánk gyakorolni :)

A többiektől meg nagy szeretettel várom a különböző segítséget, pontosan hogy is megy az egész, mivel érdemes kezdeni, etc...
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 23 2011 02:48pm
Quote (jarabekg @ May 23 2011 08:44pm)
Most töltöm, jó lenne ha valaki segítene, mert életmbe egyszer DotA-áztam lanba, és azóta nem játszottam ilyesmivel.

Ha zsan te is most kezded, az jó lenne, tudnánk gyakorolni :)

A többiektől meg nagy szeretettel várom a különböző segítséget, pontosan hogy is megy az egész, mivel érdemes kezdeni, etc...


én kezdek egy új accot
ha van kedved néha játszhatunk
van egy 30-as accom
szóval
szerintem tudoksegiteni:D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 23 2011 02:49pm
Quote (harcikacsa17 @ May 23 2011 09:48pm)
én kezdek egy új accot
ha van kedved néha játszhatunk
van egy 30-as accom
szóval
szerintem tudoksegiteni:D


az jó lenne, tényleg a totál 0ról kezdem ^^
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 23 2011 02:58pm
Quote (jarabekg @ May 23 2011 08:49pm)
az jó lenne, tényleg a totál 0ról kezdem ^^


holnap mikor jó?
ha van kedved
vegyél fel msnre
vagy majd írj holnap pm-et
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 23 2011 03:01pm
Quote (harcikacsa17 @ May 23 2011 09:58pm)
holnap mikor jó?
ha van kedved
vegyél fel msnre
vagy majd írj holnap pm-et


hehe holnap matek vizsga, holnap után üzleti környezet vizsga, de majd esetleg a hétvégén ;)
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 23 2011 03:40pm
Quote (jarabekg @ 23 May 2011 22:44)
Most töltöm, jó lenne ha valaki segítene, mert életmbe egyszer DotA-áztam lanba, és azóta nem játszottam ilyesmivel.

Ha zsan te is most kezded, az jó lenne, tudnánk gyakorolni :)

A többiektől meg nagy szeretettel várom a különböző segítséget, pontosan hogy is megy az egész, mivel érdemes kezdeni, etc...


ja most kezdtem. nyomd le a tutorialt és abból látni fogod, h mi a cél és mi a játék menete kb. aztán benne vagyok én is, játszhatunk.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 24 2011 12:51am

(Y)
http://www.leagueoflegends.com/news/release-notes-v100118b

This post was edited by harcikacsa17 on May 24 2011 12:55am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 24 2011 12:59am
valaki most game?: )
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 24 2011 01:41am
Quote (Xrd @ May 24 2011 06:59am)
valaki most game?: )


én ráérek ha van kedved:c

awhh kennen free to play *-*

This post was edited by harcikacsa17 on May 24 2011 01:42am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 24 2011 03:09am
faszert nyulnak hozza anniehez
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121134303Next
Add Reply New Topic New Poll