Quote (Vismajor @ 21 Aug 2011 16:28)
3.5esek, amik mármár, de azért nem fülsértőek(bár féktávon...)
forma egy durvább, bár biztos volt lotusrenault bemutató^^ na, abból 24...omfg
Y volt, igazából elsőnek az egyik fedett lelátóra mentünk ahol elég rendesen visszhangzik szóval csak az első óra volt kellemetlen, de aztán lementünk állóhelyre, ott egész elviselhető volt, meg beindították a pályán kívül lévő sátraknál az f1es autót, kb 5 méterre álltam tőle, kibaszott jó volt ahogy éreztem hogy szinte remeg alattam a talaj.
A 3.5ös formaautók meg szintén nagyon ott vannak, igaz nem az első wsrem már, de minden évben jobb és jobb lesz.. De egyértelműen több ember volt itt mint magyarországon és nem értem miért, pedig mind a kettő ingyenes.
