d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1109110111112113122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 21 2011 10:23am
Quote (Senee @ 21 Aug 2011 03:27)
Mondtam egy lánynak jöjjön, aludjon velem de nem jött

fasza :c
megyek aludni


de most te nem krisztin vagy?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 21 2011 10:24am
citromos, grapefruitos sört iszok dobozból
ja, ez nem rl
hol a gay topik?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 21 2011 10:26am
Tegnap találkoztam 1 magyar csajjal, és egész délután beszélgettünk meg sétáltunk.
Voltam silverstoneban a wsr rendezvényen, láttam 1 csomó jó csajt, meg beszakadt a dobhártyám. Elég volt az rlből most egy darabig.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 21 2011 10:28am
Quote (Smat @ Aug 21 2011 05:26pm)
Tegnap találkoztam 1 magyar csajjal, és egész délután beszélgettünk meg sétáltunk.
Voltam silverstoneban a wsr rendezvényen, láttam 1 csomó jó csajt, meg beszakadt a dobhártyám. Elég volt az rlből most egy darabig.


3.5esek, amik mármár, de azért nem fülsértőek(bár féktávon...)
forma egy durvább, bár biztos volt lotusrenault bemutató^^ na, abból 24...omfg
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 21 2011 11:00am
Quote (Vismajor @ 21 Aug 2011 16:28)
3.5esek, amik mármár, de azért nem fülsértőek(bár féktávon...)
forma egy durvább, bár biztos volt lotusrenault bemutató^^ na, abból 24...omfg


Y volt, igazából elsőnek az egyik fedett lelátóra mentünk ahol elég rendesen visszhangzik szóval csak az első óra volt kellemetlen, de aztán lementünk állóhelyre, ott egész elviselhető volt, meg beindították a pályán kívül lévő sátraknál az f1es autót, kb 5 méterre álltam tőle, kibaszott jó volt ahogy éreztem hogy szinte remeg alattam a talaj. :D
A 3.5ös formaautók meg szintén nagyon ott vannak, igaz nem az első wsrem már, de minden évben jobb és jobb lesz.. De egyértelműen több ember volt itt mint magyarországon és nem értem miért, pedig mind a kettő ingyenes. :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 21 2011 11:37am
Quote (Smat @ Aug 21 2011 06:00pm)
Y volt, igazából elsőnek az egyik fedett lelátóra mentünk ahol elég rendesen visszhangzik szóval csak az első óra volt kellemetlen, de aztán lementünk állóhelyre, ott egész elviselhető volt, meg beindították a pályán kívül lévő sátraknál az f1es autót, kb 5 méterre álltam tőle, kibaszott jó volt ahogy éreztem hogy szinte remeg alattam a talaj. :D
A 3.5ös formaautók meg szintén nagyon ott vannak, igaz nem az első wsrem már, de minden évben jobb és jobb lesz.. De egyértelműen több ember volt itt mint magyarországon és nem értem miért, pedig mind a kettő ingyenes. :(


én voltam az előzőn, és kurva sokan voltak, amik nyitva voltak tribünök, full
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 21 2011 11:43am
Quote (Vismajor @ 21 Aug 2011 17:37)
én voltam az előzőn, és kurva sokan voltak, amik nyitva voltak tribünök, full


Mondjuk tény hogy magyarországon legutolsónak 3 éve voltam kint, akkor ilyen 80-100k ember volt kint max. Itt szerintem most 100-120k+ volt, de rengeteg sátor, kajálda, bemutatók, ami lelátó nyitva volt az szinte tele volt, egyetlen egy nem volt tele, amelyik a stowe végénél volt, mert az gecimessze volt gyalog, és csak pár bejáraton lehetett bemenni, oda meg csak a legmerészebbek mentek el tbh.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 21 2011 11:57am
Quote (Smat @ Aug 21 2011 07:43pm)
Mondjuk tény hogy magyarországon legutolsónak 3 éve voltam kint, akkor ilyen 80-100k ember volt kint max. Itt szerintem most 100-120k+ volt, de rengeteg sátor, kajálda, bemutatók, ami lelátó nyitva volt az szinte tele volt, egyetlen egy nem volt tele, amelyik a stowe végénél volt, mert az gecimessze volt gyalog, és csak pár bejáraton lehetett bemenni, oda meg csak a legmerészebbek mentek el tbh.


8858h6hgghfdhgdf
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 21 2011 11:59am
Quote (bbaallaaggee @ Aug 21 2011 05:23pm)
de most te nem krisztin vagy?


nyilvánvalóan lezbi

DUH!
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Aug 21 2011 12:23pm
Quote (Vismajor @ Aug 21 2011 05:24pm)
citromos, grapefruitos sört iszok dobozból
ja, ez nem rl
hol a gay topik?


1L-es Borsodit iszok, ócsó ~270 forint volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113122Next
Add Reply New Topic New Poll