d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1109110111112113440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 08:23am
Quote (Ad4mz @ 14 Sep 2010 14:10)
ezt pont te mondod? :DDDDDDDD

oli, túlzásba vitted a distortion filtereket és nekem valahogy nem jön át a depth
nem tetszik túlságosan :\


kar, hogy nincs is rajta distortion, mi?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 08:36am
Quote (harcikacsa17 @ Sep 8 2010 09:59am)
valaki csinálhatna nekem egy danbos (dambo=dobozemberke) siget


még mindig...
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 14 2010 08:38am
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 16:23)
kar, hogy nincs is rajta distortion, mi?


pedig úgy néz ki
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 08:56am
Quote (Ad4mz @ 14 Sep 2010 14:38)
pedig úgy néz ki


pedig nem az
par splatter brush + clipping mask, meg egy-ket splatter brush fejre allitott eraser tool, meg egy-ket helyen masking tool
ennyi
DE AZER 20+ LAYERES :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ja, meg van meg 1 layernyi "fény" a kutya korul amit soft brush-sal csinaltam
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 14 2010 09:23am
amugy ehez a csodás avahoz nem tudna vki egy siget krealni? :lol:
tony montanasat (scarface)
kb olyat mint a sondor's pro skater - szal ilyen szurke-ezust-fekete-fehér stylosat
kis fgvel is tudok szolgálni érte akár
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 09:28am
Quote (chickenbone @ 14 Sep 2010 15:23)
amugy ehez a csodás avahoz nem tudna vki egy siget krealni? :lol:
tony montanasat (scarface)
kb olyat mint a sondor's pro skater - szal ilyen szurke-ezust-fekete-fehér stylosat
kis fgvel is tudok szolgálni érte akár


nem mert teged itt senki se bir
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 14 2010 09:34am
Quote (Sins @ Sep 14 2010 05:28pm)
nem mert teged itt senki se bir


azért én reménykedek
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 14 2010 09:46am
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 16:56)
pedig nem az
par splatter brush + clipping mask, meg egy-ket splatter brush fejre allitott eraser tool, meg egy-ket helyen masking tool
ennyi
DE AZER 20+ LAYERES :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ja, meg van meg 1 layernyi "fény" a kutya korul amit soft brush-sal csinaltam


oh, ez lett volna a másik tippem
a jobb sarkában meg a focal mellett épphogy csak kibassza a szemem T_T
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 11:57am
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 16:56)
..


még mindig túl nagy, igaz sikerűlt megfelezned.
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:04pm
Quote (banyek @ 14 Sep 2010 17:57)
még mindig túl nagy, igaz sikerűlt megfelezned.


ez meg melyik postra iranyul, te nyomorult?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113440Next
Closed New Topic New Poll