d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1109110111112113257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 21 2010 03:50am
Véletlen ledobtam norm game-ben a helles malaha resist scroll-t és utánna nem tudtam felvenni , és ugye az meg eltünt , mostmeg nem akar újat adni ... akkor honnan kéne szerváljak ? :wacko:
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 21 2010 03:56am
Quote (Anamy @ 21 May 2010 10:50)
Véletlen ledobtam norm game-ben a helles malaha resist scroll-t és utánna nem tudtam felvenni , és ugye az meg eltünt , mostmeg nem akar újat adni ... akkor honnan kéne szerváljak ? :wacko:


a középjel mellől, az átelleni adogatóudvarba szoktak szerválni

edit: hopp gec, még soha nem szartam bele diablós szakmai topikba kivéve szabikáét, soz guize :(

This post was edited by Imdeth on May 21 2010 03:57am
Banned
Posts: 285
Joined: Nov 6 2009
Gold: 0.00
May 21 2010 04:46am
Quote (Anamy @ May 21 2010 10:50am)
Véletlen ledobtam norm game-ben a helles malaha resist scroll-t és utánna nem tudtam felvenni , és ugye az meg eltünt , mostmeg nem akar újat adni ... akkor honnan kéne szerváljak ? :wacko:

hat azt mar sehonnan
elveszett a resist
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 21 2010 08:06am


ebbe mi ér 5k-t?
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
May 21 2010 08:12am
Quote (ZeNoR @ 21 May 2010 16:06)
http://i40.tinypic.com/vqnvrc.jpg

ebbe mi ér 5k-t?


20 str 15 dex 56 life ez
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2010 08:20am
Quote (Anamy @ 21 May 2010 10:50)
Véletlen ledobtam norm game-ben a helles malaha resist scroll-t és utánna nem tudtam felvenni , és ugye az meg eltünt , mostmeg nem akar újat adni ... akkor honnan kéne szerváljak ? :wacko:


1. nn anya q, ha pvp karit csinálsz. :D
2. csináld meg egy másik karival együtt, az majd odaadja az ő hell scrollját, így talán meglesz
Member
Posts: 2,180
Joined: Jan 29 2010
Gold: 29.81
May 21 2010 09:51am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 21 2010 09:56am
Quote (konyiu @ 21 May 2010 17:51)


Quote (Janou @ 9 Dec 2009 19:50)
Ide kerüljenek azok a kérdések, amiket 1-1 mondatban meg lehet válaszolni.

A régi sticky be lett zárva, mivel ott szolgáltatást is lehetett kérni, ami helyett már a my eventset kell használni.

Kezdeném, ezért is nyitottam:

Mennyi az eth perf upg arreat defje, mi számít már jó rollnak?

Köszi a választ.




:C
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
May 21 2010 10:50am
Quote (ZeNoR @ 21 May 2010 15:06)
http://i40.tinypic.com/vqnvrc.jpg

ebbe mi ér 5k-t?


zvzre talán

Quote (Anamy @ 21 May 2010 10:50)
Véletlen ledobtam norm game-ben a helles malaha resist scroll-t és utánna nem tudtam felvenni , és ugye az meg eltünt , mostmeg nem akar újat adni ... akkor honnan kéne szerváljak ? :wacko:


noob haha

amúgy ja, másik karinak megcsinálod és az övét használod fel
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2010 10:53am
Quote (kemiii1338 @ 21 May 2010 17:50)
zvzre talán



noob haha

amúgy ja, másik karinak megcsinálod és az övét használod fel


zvz-re replife kéne sztem, bár oda is fasza, ja. Ez inkább 1v1 bower ring, ott ki lehet használni a str-t, tvt-n kell a wisp+storm. 1v1-re kikerülhető, sőt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113257Next
Closed New Topic New Poll