Quote (kemiii1338 @ 21 May 2010 17:50)
zvzre talán
noob haha
amúgy ja, másik karinak megcsinálod és az övét használod fel
zvz-re replife kéne sztem, bár oda is fasza, ja. Ez inkább 1v1 bower ring, ott ki lehet használni a str-t, tvt-n kell a wisp+storm. 1v1-re kikerülhető, sőt.