Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 15:28)
hát nem tudom melyik meccset nézted....de 5/4 nem volt elégszet oltél te is csak bugosan irta hogy a dudu vitte be a last hitet méreg miatt. desync nélkul is VAN értelme, sőt
Akkor most gondolj kicsit a mi fejunkkel. Nekunk miért is jo, hogy 1 villanás és MINDENKI halott? Ebben pl nekunk akkor mi a jo? (csak ha már ott tartunk ki mit élvez...)
De fenttartom NAGYON JO KARI IGY IS, EL NE ADD!!!
Pont ezért adnam el, mert nektek ez igy nagyon nem jó, annélkül meg csak 1 lennék a sok freekill közül, akit leszed 2-3 ütésböl a foher, khm ^^
Quote (hun_jozef @ Tue, 14 Apr 2009, 15:28)
Rare amulet 2pb 10fcr 30life 5all res 8mf req lvl "30"

need price
Nem rossz
Quote (Taszilo.^ @ Tue, 14 Apr 2009, 15:29)
értem, bug nélkül nem tudod élvezni a játékot - bár ezzel sajnos mások játékát baszod el
Te is csak azért vagy ellenem mert a hld blizzered is kikapott

Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 15:33)
mondom TE melyik meccset nézted? kb foherral egyszer sem nyirtalak ki 2vs2 ben
Másik dolog nem azt mondjuk ne chargolj, hanem hogy ne full vigorral két képernyon át
és továbbra is fentartom EL NE ADD!!!
Nem lehet sehogyse balancosra megcsinalni mldben...
ha desyncel akkor túl erős, ha sétálgat akkor túl gyenge
Hldbe is mindig desyncelek pubban, de ott lehet telézni ha valakit nagyon zavar a desync

Quote (Taszilo.^ @ Tue, 14 Apr 2009, 15:35)

bizony ám!
This post was edited by Klontar on Apr 14 2009 07:36am