d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1109110111112113341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 14 2009 07:25am
Quote (Klontar @ Tue, Apr 14 2009, 02:22pm)
NAGYON IS JO AZ, csak mindenki anyázik ha meghal a fél csapat a nagy semmiből hirtelen... :( Az úgy meg nem jó ha még Janot is kibirom hozni a sodrabol ezzel a desyncheléssel ^^
Emellett meg desynch nelkul ertelme sincs, 5 jatekbol 4-et kikaptunk, azt a maradekot is usdie vitte le rabiessel


jó lesz az majd rici ellen : )
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 14 2009 07:26am
Quote (Klontar @ Tue, Apr 14 2009, 02:22pm)
NAGYON IS JO AZ, csak mindenki anyázik ha meghal a fél csapat a nagy semmiből hirtelen... :( Az úgy meg nem jó ha még Janot is kibirom hozni a sodrabol ezzel a desyncheléssel ^^
Emellett meg desynch nelkul ertelme sincs, 5 jatekbol 4-et kikaptunk, azt a maradekot is usdie vitte le rabiessel


hmmm... bug nélkül nincs értelme játszani?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 14 2009 07:27am
Quote (beni @ Tue, 14 Apr 2009, 15:25)
jó lesz az majd rici ellen : )


Ricit nem veri meg, nála valahogy sose latszik a desync :)
vagycsakautoaimezikdepssszt

Quote (Taszilo.^ @ Tue, 14 Apr 2009, 15:26)
hmmm... bug nélkül nincs értelme játszani?


akkor majd sétálgatok, hátha valaki alá tudok kerülni ugy hogy észre se vegye!
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 14 2009 07:28am
Quote (Klontar @ Tue, 14 Apr 2009, 13:22)
NAGYON IS JO AZ, csak mindenki anyázik ha meghal a fél csapat a nagy semmiből hirtelen... :( Az úgy meg nem jó ha még Janot is kibirom hozni a sodrabol ezzel a desyncheléssel ^^
Emellett meg desynch nelkul ertelme sincs, 5 jatekbol 4-et kikaptunk, azt a maradekot is usdie vitte le rabiessel


hát nem tudom melyik meccset nézted....de 5/4 nem volt elégszet oltél te is csak bugosan irta hogy a dudu vitte be a last hitet méreg miatt. desync nélkul is VAN értelme, sőt
Akkor most gondolj kicsit a mi fejunkkel. Nekunk miért is jo, hogy 1 villanás és MINDENKI halott? Ebben pl nekunk akkor mi a jo? (csak ha már ott tartunk ki mit élvez...)
De fenttartom NAGYON JO KARI IGY IS, EL NE ADD!!!
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 14 2009 07:28am
Quote (Janou @ Tue, 14 Apr 2009, 14:05)
akkor játszhatunk úgy is, hogy decrepify és bone prison
mivel az is skill.


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30328731&f=170
7. Rare amulet 2pb 10fcr 30life 5all res 8mf req lvl "30"

This post was edited by hun_jozef on Apr 14 2009 07:28am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 14 2009 07:29am
Quote (Klontar @ Tue, Apr 14 2009, 02:27pm)
Ricit nem veri meg, nála valahogy sose latszik a desync :)
vagycsakautoaimezikdepssszt



akkor majd sétálgatok, hátha valaki alá tudok kerülni ugy hogy észre se vegye!


értem, bug nélkül nem tudod élvezni a játékot - bár ezzel sajnos mások játékát baszod el
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 14 2009 07:30am
Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 15:28)
hát nem tudom melyik meccset nézted....de 5/4 nem volt elégszet oltél te is csak bugosan irta hogy a dudu vitte be a last hitet méreg miatt. desync nélkul is VAN értelme, sőt
Akkor most gondolj kicsit a mi fejunkkel. Nekunk miért is jo, hogy 1 villanás és MINDENKI halott? Ebben pl nekunk akkor mi a jo? (csak ha már ott tartunk ki mit élvez...)
De fenttartom NAGYON JO KARI IGY IS, EL NE ADD!!!


Pont ezért adnam el, mert nektek ez igy nagyon nem jó, annélkül meg csak 1 lennék a sok freekill közül, akit leszed 2-3 ütésböl a foher, khm ^^

Quote (hun_jozef @ Tue, 14 Apr 2009, 15:28)


Rare amulet 2pb 10fcr 30life 5all res 8mf req lvl "30" --> need price
Nem rossz


Quote (Taszilo.^ @ Tue, 14 Apr 2009, 15:29)
értem, bug nélkül nem tudod élvezni a játékot - bár ezzel sajnos mások játékát baszod el


Te is csak azért vagy ellenem mert a hld blizzered is kikapott :zzz:

Quote (Baresz @ Tue, 14 Apr 2009, 15:33)
mondom TE melyik meccset nézted? kb foherral egyszer sem nyirtalak ki 2vs2 ben
Másik dolog nem azt mondjuk ne chargolj, hanem hogy ne full vigorral két képernyon át
és továbbra is fentartom EL NE ADD!!!


Nem lehet sehogyse balancosra megcsinalni mldben...
ha desyncel akkor túl erős, ha sétálgat akkor túl gyenge
Hldbe is mindig desyncelek pubban, de ott lehet telézni ha valakit nagyon zavar a desync <_<

Quote (Taszilo.^ @ Tue, 14 Apr 2009, 15:35)
:rofl:
bizony ám!


:)

This post was edited by Klontar on Apr 14 2009 07:36am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 14 2009 07:33am
Quote (Klontar @ Tue, 14 Apr 2009, 13:30)
Pont ezért adnam el, mert nektek ez igy nagyon nem jó, annélkül meg csak 1 lennék a sok freekill közül, akit leszed 2-3 ütésböl a foher, khm ^^



Rare amulet 2pb 10fcr 30life 5all res 8mf req lvl "30" --> need price
Nem rossz


mondom TE melyik meccset nézted? kb foherral egyszer sem nyirtalak ki 2vs2 ben
Másik dolog nem azt mondjuk ne chargolj, hanem hogy ne full vigorral két képernyon át
és továbbra is fentartom EL NE ADD!!!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 14 2009 07:35am
Quote (Klontar @ Tue, Apr 14 2009, 02:30pm)
Pont ezért adnam el, mert nektek ez igy nagyon nem jó, annélkül meg csak 1 lennék a sok freekill közül, akit leszed 2-3 ütésböl a foher, khm ^^

Rare amulet 2pb 10fcr 30life 5all res 8mf req lvl "30" --> need price
Nem rossz

Te is csak azért vagy ellenem mert a hld blizzered is kikapott :zzz:


:rofl:
bizony ám!
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 14 2009 08:08am
esetleg ha valakinek van prubyje hoza be pls. asci // xx
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113341Next
Add Reply New Topic New Poll