d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11091101111121134114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:56pm
Quote (Winster @ Thu, 3 Jul 2008, 23:55)
Elég nagy a világa simán betudják tenni. Pl act3 helyszineire simán eltudnám képzelni.


egyértelmű hogy onnan fog jönni.
csak vhogy az ember nem erre vágyik , vagyis egyetértek bajcli-val abban, hogy ez egy koholt karakter és nekem se tetszik

( viszont új és egyedi ami elismerésre méltó. ennyi. )

This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 04:57pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 04:57pm
Quote (Winster @ Thu, 3 Jul 2008, 23:55)
Elég nagy a világa simán betudják tenni. Pl act3 helyszineire simán eltudnám képzelni.


én is el tudom képzelni (a fantáziámmal nincs gond), de hol voltak eddig?
meg MIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?!?!?!?!?!!!!! cry3.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 04:57pm
Quote (bajcli @ Fri, 4 Jul 2008, 00:57)
én is el tudom képzelni (a fantáziámmal nincs gond), de hol voltak eddig?
meg MIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?!?!?!?!?!!!!! cry3.gif


és ha pl a d2 után alakult ki a klánja v miafaszomja?
20 van d2 és d3 között...

This post was edited by Floodban on Jul 3 2008 04:58pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2008 04:58pm
Quote (bajcli @ Thu, Jul 3 2008, 11:57pm)
én is el tudom képzelni (a fantáziámmal nincs gond), de hol voltak eddig?
meg MIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?!?!?!?!?!!!!! cry3.gif


a world stone elpusztulásakor jöttek létre mad.gif
eddig rágcsálók voltak de a robbanás felruházta őket értelemmel és varázstudással mad.gif

rolleyes.gif
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 04:59pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 23:57)
és ha pl a d2 után alakult ki a klánja v miafaszomja?
20 van d2 és d3 között...


lehet, de a bennszülöttek általában nem 20 év alatt szoktak "kialakulni", hanem inkább az ősidőktől fogva egy elzárt közösségben élnek, és egyszercsak felfedezik őket...
na ez mondjuk egy viszonylag normális magyarázat lenne.
de attól még a kari koncepciója nem tetszik :/
[/cry]
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:59pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 23:57)
és ha pl a d2 után alakult ki a klánja v miafaszomja?
20 van d2 és d3 között...


abban igaza van bajcli-nak hogy egy nép nem 20 év alatt alakul ki, főleg egy bennszülött nép smile.gif

viszont attól még, hogy eddig nem voltak benne a story-ban, lényegtelen
úgyis beleteszik vhogy őket és kész.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 05:00pm
Amikor a Worldstone elpusztult, pár Negró ott állt véletlenül és a sugárzás következtében ilyen WD-kké alakultak.

Érthető ? rofl.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2008 05:01pm
Quote (Anarkin @ Fri, Jul 4 2008, 12:00am)
Amikor a Worldstone elpusztult, pár Negró ott állt véletlenül és a sugárzás következtében ilyen WD-kké alakultak.

Érthető ? rofl.gif


sztem lopjad még az ötleteimet....
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 05:01pm
Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 00:00)
Amikor a Worldstone elpusztult, pár Negró ott állt véletlenül és a sugárzás következtében ilyen WD-kké alakultak.

Érthető ? rofl.gif


mármint a radioaktív sugárzásra gondolsz amit a kriptonit bolygóról érkező kristály okozott?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 05:06pm
Quote (ReDEyeS @ Fri, 4 Jul 2008, 01:01)
mármint a radioaktív sugárzásra gondolsz amit a kriptonit bolygóról érkező kristály okozott?


Ködös sajnos mindenki számára, hogy egész pontosan mi történt =(

Btw kérdés icon_pointr.gif Ezt a Sanctuary-t mire értik ? Ez úgy a Diablo World ? (A1- A5 ?)

Vagy csak a4 ? xd


This post was edited by Anarkin on Jul 3 2008 05:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121134114Next
Closed New Topic New Poll