Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 23:57)
és ha pl a d2 után alakult ki a klánja v miafaszomja?
20 van d2 és d3 között...
lehet, de a bennszülöttek általában nem 20 év alatt szoktak "kialakulni", hanem inkább az ősidőktől fogva egy elzárt közösségben élnek, és egyszercsak felfedezik őket...
na ez mondjuk egy viszonylag normális magyarázat lenne.
de attól még a kari koncepciója nem tetszik :/
[/cry]