d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1109110111112113162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 20 2009 05:11am
Quote (Erick144 @ Fri, 20 Mar 2009, 12:10)
kopeknek a kepen is az van ha jol gondolom biggrin.gif


Aha.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 20 2009 05:11am
Quote (Erick144 @ Fri, Mar 20 2009, 01:10pm)
kopeknek a kepen is az van ha jol gondolom biggrin.gif


y ^^

[spoiler] mangában viszont most nagy szarban van ph34r.gif [/spoiler]
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 21 2009 06:15am
állat volt a bleach 350 része smile.gif
csak szólalna már meg shirosaki
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 21 2009 06:53am
Quote (jspogmg @ Sat, Mar 21 2009, 02:15pm)
állat volt a bleach 350 része smile.gif
csak szólalna már meg shirosaki


össze vissza hívogatják van ahol shirosaki-t láttam van ahol hichigot meg még mit tom én milyen neveket, mikor nincs is neve ^^ (legalábbis byakuyanak ezt mondta mikor elöjött)
bárcsak itt tartana az anime is már
arra azért kiváncsi leszek hogy ha ilyen erős lett akkor ki lesz még ellenfél a számára ^^
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 21 2009 07:09am
Quote (kopek66 @ Sat, Mar 21 2009, 12:53pm)
össze vissza hívogatják van ahol shirosaki-t láttam van ahol hichigot meg még mit tom én milyen neveket, mikor nincs is neve ^^ (legalábbis byakuyanak ezt mondta mikor elöjött)
bárcsak itt tartana az anime is már
arra azért kiváncsi leszek hogy ha ilyen erős lett akkor ki lesz még ellenfél a számára ^^


aizen ? o.O
hisz azér bankai-t egy újjal megállítani nem gyenge dolog
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 21 2009 07:11am
Quote (jspogmg @ Sat, Mar 21 2009, 03:09pm)
aizen ? o.O
hisz azér bankai-t egy újjal megállítani nem gyenge dolog


egy bankai-t amit akkor használt 2.szor harcban és le volt sérülve ^^
bár ki tudja lehet hogy 1st-el se boldogulna még ennyi erővel
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 21 2009 09:03am
Koszi a baszolasokat emberek, most muszaj elolvasnom a mangat, mert maskepp total szar spoiled lesz az egesz ¬_¬
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 21 2009 09:17am
Quote (Moonflow @ Sat, Mar 21 2009, 05:03pm)
Koszi a baszolasokat emberek, most muszaj elolvasnom a mangat, mert maskepp total szar spoiled lesz az egesz ¬_¬


pedig nem mondtunk semmi konkrét dolgot ohmy.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 21 2009 09:34am
Quote (kopek66 @ Sat, 21 Mar 2009, 16:17)
pedig nem mondtunk semmi konkrét dolgot ohmy.gif


De eleg volt, hogy felcsigazzatok az erdeklodesemet. Elolvastam 350ig. N1 volt.
Member
Posts: 1,035
Joined: Apr 6 2007
Gold: 3.00
Mar 22 2009 05:32am
nem vagyok oda az ilyen japán dolgokért őszintén szólva biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113162Next
Add Reply New Topic New Poll