d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11091101111121131311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 29 2008 07:37am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 29 Mar 2008, 14:34)
Na, hat most igy kozel egy het szunet utan randomban elkezdtem C4Dkkel baszakodni etc. Leginkabb smudge toollal, mert ehhez van kedvem, szal nn fika, hogy ugyan olyanok mint a regiek. Csak velemenyezzetek ket siget amit postolok.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-96.jpg

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-97.jpg

Nekem a masodik sokkal jobban tetszik.


az elsőben élénkebb a vörös-pink? szín
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 29 2008 07:38am
Jobb is a második, de a text egyiken se jo.




That was such a comment, Fükszi.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 29 2008 07:40am
Quote (TheStriker @ Sat, 29 Mar 2008, 14:38)
Jobb is a második, de a text egyiken se jo.




That was such a comment, Fükszi.


Te milyen textet tennel rajuk? (IGENIS KELL A TEKSZT IDE, MERT ATTOL IMO ERDEKESEBB LESZ! mad.gif)
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 29 2008 07:58am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 29 2008, 01:34pm)
Na, hat most igy kozel egy het szunet utan randomban elkezdtem C4Dkkel baszakodni etc. Leginkabb smudge toollal, mert ehhez van kedvem, szal nn fika, hogy ugyan olyanok mint a regiek. Csak velemenyezzetek ket siget amit postolok.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-96.jpg

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-97.jpg

Nekem a masodik sokkal jobban tetszik.


nekem tetszenek, ezekből nagyon nehéz csunyát csinálni tongue.gif
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Mar 29 2008 08:02am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 29 2008, 02:34pm)
Na, hat most igy kozel egy het szunet utan randomban elkezdtem C4Dkkel baszakodni etc. Leginkabb smudge toollal, mert ehhez van kedvem, szal nn fika, hogy ugyan olyanok mint a regiek. Csak velemenyezzetek ket siget amit postolok.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-96.jpg

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-97.jpg

Nekem a masodik sokkal jobban tetszik.


1. jobb imo...
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 29 2008 08:10am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 29 2008, 01:40pm)
Te milyen textet tennel rajuk? (IGENIS KELL A TEKSZT IDE, MERT ATTOL IMO ERDEKESEBB LESZ! mad.gif)


Nemt'om.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 29 2008 08:15am
Quote (TheStriker @ Sat, 29 Mar 2008, 15:10)
Nemt'om.


sad.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 29 2008 08:17am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 29 2008, 02:15pm)
sad.gif


Textnek az a lényege, hogy ne egy külön dolog legyen a sigben, hanem amikor a fokuszra nézel, a text is olvasható legyen, pl hogy egy Ichigos sigen amikor bankai formában van, ráirod hogy almighty power vagy mittudomén, abbol tudják az emberek, hogy épp nem virágot készül szedni.
Elsőben pl a placement nemrossz, engem csak a szin zavar vagy nemtom xd
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 29 2008 08:23am
Quote (TheStriker @ Sat, 29 Mar 2008, 15:17)
Textnek az a lényege, hogy ne egy külön dolog legyen a sigben, hanem amikor a fokuszra nézel, a text is olvasható legyen, pl hogy egy Ichigos sigen amikor bankai formában van, ráirod hogy almighty power vagy mittudomén, abbol tudják az emberek, hogy épp nem virágot készül szedni.
Elsőben pl a placement nemrossz, engem csak a szin zavar vagy nemtom xd


Az elsoben nem tetszik a blur :<
Textet meg probaltam ugy csinalni, hogy ne legyen tul obvious de attol meg olvashato legyen. Mint mondtak a GD forumon, amikor Hinder sigjerol volt szo, a tiedben pl nem olvashato a text. En nem tudom meg mindig hogy mi van odairva :S
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 29 2008 09:24am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 29 2008, 02:23pm)
Az elsoben nem tetszik a blur :<
Textet meg probaltam ugy csinalni, hogy ne legyen tul obvious de attol meg olvashato legyen. Mint mondtak a GD forumon, amikor Hinder sigjerol volt szo, a tiedben pl nem olvashato a text. En nem tudom meg mindig hogy mi van odairva :S


Impact, gift volt, nehéz kitalálni kinek. biggrin.gif
És most nem az én sigemről van szó, hanem a tiédről
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121131311Next
Closed New Topic New Poll