Quote (TheStriker @ Sat, 29 Mar 2008, 15:17)
Textnek az a lényege, hogy ne egy külön dolog legyen a sigben, hanem amikor a fokuszra nézel, a text is olvasható legyen, pl hogy egy Ichigos sigen amikor bankai formában van, ráirod hogy almighty power vagy mittudomén, abbol tudják az emberek, hogy épp nem virágot készül szedni.
Elsőben pl a placement nemrossz, engem csak a szin zavar vagy nemtom xd
Az elsoben nem tetszik a blur :<
Textet meg probaltam ugy csinalni, hogy ne legyen tul obvious de attol meg olvashato legyen. Mint mondtak a GD forumon, amikor Hinder sigjerol volt szo, a tiedben pl nem olvashato a text. En nem tudom meg mindig hogy mi van odairva :S