Quote (SamLee @ Fri, 17 Apr 2009, 16:01)
Mivel a connection-t bannolja átmenetileg, ezért ez ip-cím alapú. Nekem eddig bármikor ilyen volt, egy router+modem ki/be kapcs megoldotta a dolgot, és úgy mégiscsak fél perc kiesés volt csak, nem egy óra

amúgy lehet hogy nagyon hülye vagyok, de mi a tök az a bump? még nem jöttem rá, hogy működik, meg mire van... valaki lécci
Ha postolnak a topicodba, az a topic kerül a legtetejére a sornak, és 4 óránként bumpolhatod, hogy felül legyen és azt nézzék meg
Bring
Up
My
Post