d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1109110111112113232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Apr 17 2009 08:01am
Mivel a connection-t bannolja átmenetileg, ezért ez ip-cím alapú. Nekem eddig bármikor ilyen volt, egy router+modem ki/be kapcs megoldotta a dolgot, és úgy mégiscsak fél perc kiesés volt csak, nem egy óra :)

amúgy lehet hogy nagyon hülye vagyok, de mi a tök az a bump? még nem jöttem rá, hogy működik, meg mire van... valaki lécci
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 17 2009 08:03am
Quote (SamLee @ Fri, 17 Apr 2009, 16:01)
Mivel a connection-t bannolja átmenetileg, ezért ez ip-cím alapú. Nekem eddig bármikor ilyen volt, egy router+modem ki/be kapcs megoldotta a dolgot, és úgy mégiscsak fél perc kiesés volt csak, nem egy óra :)

amúgy lehet hogy nagyon hülye vagyok, de mi a tök az a bump? még nem jöttem rá, hogy működik, meg mire van... valaki lécci


Ha postolnak a topicodba, az a topic kerül a legtetejére a sornak, és 4 óránként bumpolhatod, hogy felül legyen és azt nézzék meg
Bring
Up
My
Post
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Apr 17 2009 08:09am
tankesső :)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 19 2009 09:49am
elhülyültem, sry
hogy tudok nem egész fg-t küldeni?
pl felet
mert a 00,50/00,5/0,5/0,50 sem működik :wacko:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 19 2009 09:53am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 19 Apr 2009, 17:49)
elhülyültem, sry
hogy tudok nem egész fg-t küldeni?
pl felet
mert a 00,50/00,5/0,5/0,50 sem működik :wacko:


0.50 vagy 1.7
vagy akarmi mas


This post was edited by GoreKnight9 on Apr 19 2009 09:53am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 19 2009 10:04am
Quote (GoreKnight9 @ Sun, Apr 19 2009, 04:53pm)
0.50  vagy 1.7
vagy akarmi mas


nálam a numpadon a pont vessző
:wacko:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 19 2009 10:05am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 19 Apr 2009, 18:04)
nálam a numpadon a pont vessző
:wacko:


akkor a kerdojel melletti billentyuvel csinald!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 19 2009 10:11am
Quote (GoreKnight9 @ Sun, Apr 19 2009, 05:05pm)
akkor a kerdojel melletti billentyuvel csinald!


úgy érted a vessző melettivel? :>
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 19 2009 10:15am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 19 Apr 2009, 18:11)
úgy érted a vessző melettivel? :>


Vagy a shifttől balra kettővel. :D
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Apr 19 2009 11:53am
cs all ahoz hogy kapjak csillagot minimum mennyit kell donolni Njaguarnak?! meg hogy-?! :D kösz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110111112113232Next
Closed New Topic New Poll