d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 16 2015 01:52pm
Quote (Senee @ 16 Jan 2015 21:33)
apa hozott frissen füstölt sonkát ismerőstől vettem hozzá friss kenyeret
első osztályú étek


En vacsira angol szalonnat sutottem, citromhej volt ra reszelve, meg azzal bedorzsolve.
Koretnek piritottam egy fel szelet barna kenyeret, de csak felig.
+
Grillezett zoldsegek (porehagyma, repa, padlizsan, gomba, paprika, paradicsom, ujhagyma), habarva tejfollel.

Laza vacsi.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 16 2015 03:00pm
Amiota egyeteista fasz vagyok azota olcson kijovok kajaval, honap elso heteben bevasarolok, sultkrumpli, csirkemell, daralt marhahus, bacon, szeletelt meg kockazott is van ezekbol 1-1 kilot veszek. Ezt mind a fagyasztoba rakom, altalaban 10kg csirke meg 5-7 kilo marhahus eleg egy honapra, sultkrumplibol meg harom 3.25kg zacskoval veszek, szoval majdnem 10kg az is, rizsbol 1,5-2kg eleg, tesztat meg vettem szeptemberben, nagy 15kg-s csomagot, meg mindig megvan kb a negyede.. Lisztbol is veszek 5kg-t hogy tudjak pizzat csinalni. Amikre majdnem napi/2 napi szinten koltok az a tej, meg a kenyer, bar kenyeret is tudok sutni, de valamikor nincs se kedvem se idom.. Ja meg vannak ezek az uveges uncle bens szoszok, hasonlokat szoktam venni csak nagyker aron, abbol is van jo par darab.
Kesz cukros uditobol csak monstert iszok, amugy meg veszek uveges bubis vizet-ebbol havi 20-22 palackot-, meg 2-3 szorpot, ha vennem a colat meg a spriteot, 20 uveg cola kerulne 20 fontba, 20 uveg bubis vizet meg veszek 3.40-ert, szoval osszesen 5 fontert megoldottam az udito problemamat..
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 16 2015 04:16pm
Quote (Smat @ Jan 16 2015 10:00pm)
Amiota egyeteista fasz vagyok azota olcson kijovok kajaval, honap elso heteben bevasarolok, sultkrumpli, csirkemell, daralt marhahus, bacon, szeletelt meg kockazott is van ezekbol 1-1 kilot veszek. Ezt mind a fagyasztoba rakom, altalaban 10kg csirke meg 5-7 kilo marhahus eleg egy honapra, sultkrumplibol meg harom 3.25kg zacskoval veszek, szoval majdnem 10kg az is, rizsbol 1,5-2kg eleg, tesztat meg vettem szeptemberben, nagy 15kg-s csomagot, meg mindig megvan kb a negyede.. Lisztbol is veszek 5kg-t hogy tudjak pizzat csinalni. Amikre majdnem napi/2 napi szinten koltok az a tej, meg a kenyer, bar kenyeret is tudok sutni, de valamikor nincs se kedvem se idom.. Ja meg vannak ezek az uveges uncle bens szoszok, hasonlokat szoktam venni csak nagyker aron, abbol is van jo par darab.
Kesz cukros uditobol csak monstert iszok, amugy meg veszek uveges bubis vizet-ebbol havi 20-22 palackot-, meg 2-3 szorpot, ha vennem a colat meg a spriteot, 20 uveg cola kerulne 20 fontba, 20 uveg bubis vizet meg veszek 3.40-ert, szoval osszesen 5 fontert megoldottam az udito problemamat..


remélem tisztában vagy azzal hogy annyit eszel mint 2-3 család
mi a fasz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 16 2015 04:44pm
Quote (Smat @ 16 Jan 2015 23:00)
Amiota egyeteista fasz vagyok azota olcson kijovok kajaval, honap elso heteben bevasarolok, sultkrumpli, csirkemell, daralt marhahus, bacon, szeletelt meg kockazott is van ezekbol 1-1 kilot veszek. Ezt mind a fagyasztoba rakom, altalaban 10kg csirke meg 5-7 kilo marhahus eleg egy honapra, sultkrumplibol meg harom 3.25kg zacskoval veszek, szoval majdnem 10kg az is, rizsbol 1,5-2kg eleg, tesztat meg vettem szeptemberben, nagy 15kg-s csomagot, meg mindig megvan kb a negyede.. Lisztbol is veszek 5kg-t hogy tudjak pizzat csinalni. Amikre majdnem napi/2 napi szinten koltok az a tej, meg a kenyer, bar kenyeret is tudok sutni, de valamikor nincs se kedvem se idom.. Ja meg vannak ezek az uveges uncle bens szoszok, hasonlokat szoktam venni csak nagyker aron, abbol is van jo par darab.
Kesz cukros uditobol csak monstert iszok, amugy meg veszek uveges bubis vizet-ebbol havi 20-22 palackot-, meg 2-3 szorpot, ha vennem a colat meg a spriteot, 20 uveg cola kerulne 20 fontba, 20 uveg bubis vizet meg veszek 3.40-ert, szoval osszesen 5 fontert megoldottam az udito problemamat..


do u even eat bro
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 16 2015 04:55pm
Quote (lacketto @ Jan 17 2015 12:16am)
remélem tisztában vagy azzal hogy annyit eszel mint 2-3 család
mi a fasz


lehet valamit a mértékegységekkel értettünk félre már megint :wacko:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 16 2015 05:26pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 16 2015 11:55pm)
lehet valamit a mértékegységekkel értettünk félre már megint  :wacko:


a kgon nincs mit felreerteni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 16 2015 05:27pm
Quote (lacketto @ 16 Jan 2015 23:16)
remélem tisztában vagy azzal hogy annyit eszel mint 2-3 család
mi a fasz


:D:D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2015 05:30pm
Én 20 kiló csirkét és 25 kiló zabot eszem meg egy hónapban
mivanakkor
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 17 2015 12:39am
Quote (fahrii @ 17 Jan 2015 01:30)
Én 20 kiló csirkét és 25 kiló zabot eszem meg egy hónapban
mivanakkor


az hogy szegény lovak elöl felzabálod a kajájukat
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 17 2015 06:41am
Quote (fahrii @ Jan 17 2015 12:30am)
Én 20 kiló csirkét és 25 kiló zabot eszem meg egy hónapban
mivanakkor


ezért nincs nőd, mert a kancákat basznád egész nap
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll