Quote (Senee @ Jan 8 2015 04:21pm)
nyilvános akasztás és akkor már csak egy pár lépés hogy mi is utcán kövezzünk embereket bíróság nélkül mert a szomszéd azt mondta terrorista
de egy szobába be lehet ültetni kenyéren/vízen tartani mert gondolom a nyugati társadalomért nem akar tenni semmit nem hogy dolgozzon
de egy idő után megunja kétszer allahot is im sure es utána könyörög majd hogy hadd üljön oda varrni vagy szemetet válogatni vagy csinálni vmit
:XD
Allamilag gondoltam az akasztast, kielegito bizonyitek mellett
Quote (anyd @ Jan 8 2015 04:18pm)
kiadnám őket a hazájuknak, nekik meg a nemzetközi nyomás miatt valami durvát kéne tenniük velük
Erre most nem tudok erdemben valaszolni, mert par dolognak utana kene neznem h ne irjak hulyeseget es epp utonvagyok, de az orszag lakosai pld. Nem lehet hogy elvarjak, hogy biztos es helyi megtorlas legyen? Kiadod oket aztan -veletlen- eltunnek, mi lesz akkor mit fognak tenni a nemzetkozek "nyomas" cimszo alatt