d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Daily Filozofia Topic
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 2 2015 03:31pm
Quote (sylke @ 2 Jan 2015 22:30)
más diplomájával nem menö dicsekedni


Csak észre ne vegyék, hogy elveszem :(
BeMyEgyetem :(

Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jan 2015 22:30)
minőségi oktatás folyhat ott is


Ugyan az van itt is mint Pesten volt, csak hajlandó voltam letenni a sört és letenni a picsámat a könyv fölé

This post was edited by bbaallaaggee on Jan 2 2015 03:31pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 2 2015 03:33pm
Quote (bbaallaaggee @ Jan 2 2015 10:31pm)
Csak észre ne vegyék, hogy elveszem :(
BeMyEgyetem :(



Ugyan az van itt is mint Pesten volt, csak hajlandó voltam letenni a sört és letenni a picsámat a könyv fölé


meglepő hogy nem kezdtél el ragelni a szurkálódásra pedig arra számítottam, mondhatni pozitív csalódás. nem dőltél be a masterful rusenak
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 2 2015 03:34pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jan 2015 22:33)
meglepő hogy nem kezdtél el ragelni a szurkálódásra pedig arra számítottam, mondhatni pozitív csalódás. nem dőltél be a masterful rusenak


Annyi jobb módja van a feszültséglevezetésnek, nem fogom itt felkúrni magam. Meg amúgy talán egy picit tényleg könnyebb volt ;)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 2 2015 03:38pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Jan 2015 23:34)
Annyi jobb módja van a feszültséglevezetésnek, nem fogom itt felkúrni magam. Meg amúgy talán egy picit tényleg könnyebb volt ;)


Fej
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 2 2015 03:40pm
Quote (sylke @ 2 Jan 2015 22:38)
Fej


Na mondjuk annak a gyökérnek minden kibaszott megszólalásától kinyílik a KIBASZOTT BICSKA A KIBASZOTT ZSEBEMBEN, BASSZAMEG A KURVAÉLET
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2015 03:49pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Jan 2015 22:29)
De azért mintatantervvel meg 4 fölötti átlaggal ha minden jól megy, másfél hónap múlva a kezemben a diploma


nagyon ez
(ha sikerül a záró és az angolom)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 2 2015 04:17pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Jan 2015 23:40)
Na mondjuk annak a gyökérnek minden kibaszott megszólalásától kinyílik a KIBASZOTT BICSKA A KIBASZOTT ZSEBEMBEN,BASSZAMEG A KURVAÉLET


:DDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 2 2015 04:31pm
Quote (bbaallaaggee @ Jan 2 2015 10:40pm)
Na mondjuk annak a gyökérnek minden kibaszott megszólalásától kinyílik a KIBASZOTT BICSKA A KIBASZOTT ZSEBEMBEN,BASSZAMEG A KURVAÉLET


nevettem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 2 2015 05:02pm
Quote (bbaallaaggee @ Jan 2 2015 11:01pm)
Nyilván értem, hogy a példa célzottan egyáltalán nem szó szerint veendő, de szarok rá, hogy mire célozgatsz, le ezt írtad. Naszóval

Annának nem adnám, elmagyaráznám neki, hogy semmit nem jelent az, hogy megtanították valahogy játszani. Gyerek még, nyilván nem egy fülorgazmus hallgatni a játékát, meg kell még értenie, hogy a tanultság csak elenyésző módon függ össze a valós képességekkel, nem mellesleg a tanultság ténye önmagában egyáltalán nem oka semmilyen jutalmazásnak.

Bélának nem adnám, elmagyaráznám neki, hogy a puszta tény, hogy semmije sincs, nem indok arra, hogy mástól kérjen. Törekedjen a későbbiekben hasznos képességek megszerzésére, vagy ha furulyára van szüksége, akkor törekedjen a tökéletesen haszontalan, furulyafaragás elsajátítására.

Cecíliának nem adnám, elmagyaráznám neki, hogy bár valóban ő csinálta a furulyát, de egyrészt még gyerek, másrészt lány, ezekből kifolyólag a furulya nyilvánvalóan nem csak hogy nem kiváló, de talán még szarnak is kár lenne nevezni. A jövőben próbáljon meg hasznosabb képességeket elsajátítani, amelyek gyümölcsét nem lehet majd tőle elvenni.

Mindezek után a gyerekek orra előtt felgyújtanám a picsába a furulyát, kihangsúlyozva annak fölöslegességét. Megerősíteném továbbá a gyerekekben a saját fölöslegességük és haszontalanságuk gondolatát, bízva abban, hogy a jövőben nem akadnak le egy kibaszott furulyán.



Ezt most elolvastam betepve
Nagyon durva volt
Megprobalom elmenteni v hoga de ha nem megy segitsen valaki
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 2 2015 06:34pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Jan 2015 22:01)
Nyilván értem, hogy a példa célzottan egyáltalán nem szó szerint veendő, de szarok rá, hogy mire célozgatsz, le ezt írtad. Naszóval

Annának nem adnám, elmagyaráznám neki, hogy semmit nem jelent az, hogy megtanították valahogy játszani. Gyerek még, nyilván nem egy fülorgazmus hallgatni a játékát, meg kell még értenie, hogy a tanultság csak elenyésző módon függ össze a valós képességekkel, nem mellesleg a tanultság ténye önmagában egyáltalán nem oka semmilyen jutalmazásnak.

Bélának nem adnám, elmagyaráznám neki, hogy a puszta tény, hogy semmije sincs, nem indok arra, hogy mástól kérjen. Törekedjen a későbbiekben hasznos képességek megszerzésére, vagy ha furulyára van szüksége, akkor törekedjen a tökéletesen haszontalan, furulyafaragás elsajátítására.

Cecíliának nem adnám, elmagyaráznám neki, hogy bár valóban ő csinálta a furulyát, de egyrészt még gyerek, másrészt lány, ezekből kifolyólag a furulya nyilvánvalóan nem csak hogy nem kiváló, de talán még szarnak is kár lenne nevezni. A jövőben próbáljon meg hasznosabb képességeket elsajátítani, amelyek gyümölcsét nem lehet majd tőle elvenni.

Mindezek után a gyerekek orra előtt felgyújtanám a picsába a furulyát, kihangsúlyozva annak fölöslegességét. Megerősíteném továbbá a gyerekekben a saját fölöslegességük és haszontalanságuk gondolatát, bízva abban, hogy a jövőben nem akadnak le egy kibaszott furulyán.


:DDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll