d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Ajándékok Topic
Prev1101112131421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 5 2014 01:48am
Quote (Smat @ 4 Dec 2014 21:25)
N, csak szerencsejatekoskent csurran cseppen a nagy zsetonokbol nekem is.



Szerencsejatekos :DDDDDD

Quote (anyd @ 5 Dec 2014 09:25)
szakítottak, úgy néz ki patyomkin szerelm volt ez


Szinhazberlet miatt ofc

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 02:56am
Quote (anyd @ Dec 5 2014 08:25am)
szakítottak, úgy néz ki patyomkin szerelm volt ez


a vegen egyebkent nem :)

haza is jon a hetvegere, hogy geyutt legyunk, es erezzuk, hogy rendben mennek a dolgok, ugy nez ki tenyleg tul tudjuk elni ezt a felevet

bar rohadtul tanulsagos volt, az teny
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 5 2014 03:07am
Quote (jarabekg @ 5 Dec 2014 09:56)
a vegen egyebkent nem :)

haza is jon a hetvegere, hogy geyutt legyunk, es erezzuk, hogy rendben mennek a dolgok, ugy nez ki tenyleg tul tudjuk elni ezt a felevet

bar rohadtul tanulsagos volt, az teny


wtf mon

egyertelmuen nem mennek rendben a dolgok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2014 03:21am
Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 09:56am)
a vegen egyebkent nem :)

haza is jon a hetvegere, hogy geyutt legyunk, es erezzuk, hogy rendben mennek a dolgok, ugy nez ki tenyleg tul tudjuk elni ezt a felevet

bar rohadtul tanulsagos volt, az teny


de nem mennek rendben wtf
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 03:30am
Quote (josheide @ Dec 5 2014 10:07am)
wtf mon

egyertelmuen nem mennek rendben a dolgok


Quote (anyd @ Dec 5 2014 10:21am)
de nem mennek rendben wtf


errol a felevrol lehetne irni egy felesleges tldrt, de a lenyeg, hogy talan eljutunk arra a pontra, hogy mar mindent sikeresen atbeszeltunk, es biztosak vagyunk abban, hogy egyutt akarunk maradni eletunk vegeig

alakult a kapcsolatunk int laposgyerek a pres alatt, meg akkor is, ha mindenkibol a legrosszabbat hozta ki ez az egesz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 5 2014 03:41am
Quote (jarabekg @ 5 Dec 2014 10:30)
errol a felevrol lehetne irni egy felesleges tldrt, de a lenyeg, hogy talan eljutunk arra a pontra, hogy mar mindent sikeresen atbeszeltunk, es biztosak vagyunk abban, hogy egyutt akarunk maradni eletunk vegeig

alakult a kapcsolatunk int laposgyerek a pres alatt, meg akkor is, ha mindenkibol a legrosszabbat hozta ki ez az egesz



Nevetek, hogy azt hiszed ez volt a legrosszabb ami tortenhetert. Havonta talalkoztok, es meg igy se birod a tavkapcsolatot. Mi lesz ha mashol talaltok munkat? Azonnal elvalsz? En komplyan atgondolnam a dolgot es szerintem jot tenne neked egy kis magany.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 03:49am
Quote (josheide @ Dec 5 2014 10:41am)
Nevetek, hogy azt hiszed ez volt a legrosszabb ami tortenhetert. Havonta talalkoztok, es meg igy se birod a tavkapcsolatot. Mi lesz ha mashol talaltok munkat? Azonnal elvalsz? En komplyan atgondolnam a dolgot es szerintem jot tenne neked egy kis magany.


egy szoval nem mondtam, hogy ez volt a legrosszabb ami tortenhetett, csak azt, hogy a leheto legrosszabbul reagalt ra mindenki

Es mas elethelyzetben, mas hozzaallassal valoszinuleg mashogy tortentek volna a dolgok. Ha erdekel valakit, szivesen leirom hogy iket eltnk at a felev alatt, es hogyan jutottunk el odaig ahol most vagyunk.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 5 2014 03:55am
Quote (jarabekg @ 5 Dec 2014 11:49)
egy szoval nem mondtam, hogy ez volt a legrosszabb ami tortenhetett, csak azt, hogy a leheto legrosszabbul reagalt ra mindenki

Es mas elethelyzetben, mas hozzaallassal valoszinuleg mashogy tortentek volna a dolgok. Ha erdekel valakit, szivesen leirom hogy iket eltnk at a felev alatt, es hogyan jutottunk el odaig ahol most vagyunk.


en szivesen elolvasnam, nem nagyon akarok belekotyogni (ugysem hallgat ilyenkor az ember masra, tapasztalat).
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 04:50am
Quote (ecneB @ Dec 5 2014 10:55am)
en szivesen elolvasnam, nem nagyon akarok belekotyogni (ugysem hallgat ilyenkor az ember masra, tapasztalat).


Szoval nyilvan az alapveto gond az volt, ahogy az egeszbe belementunk.

Nagyon nem szeretem amit tanulok, raadasul most ket szakot vegzek egyszerre, nem sok idom van szorakozni/jol erezni agamat. raadasul nekem nem igazan szorakozas a szorakozas nok nelkul - legyen az o jo esetben, a szingli eletszakas alatt meg volt a tobbi ertelem szeruen. Barataimmal is iagazan ugy szeretek eljarni szorakozni, ha o is jon - vagy ha hozza johetek haza.
Szoval ha azzal hogy kimegy, gyakorlatilag magamra hagy egy valag stresszel, ugy hogy szorakozni sem nagyon van energiam.

Mikozben o ugy allt az egeszhez, hogy akarmennyit kibirna kulon, a tudatban hogy szeretjuk egymast, es haza akar hozzam jonni (haza tud jonni hozzam). Ami alapvetoen persze romantikusan hangzik, de szerintem a gyakorlatban semmi mast nem jelent, csak azt, hogy elvarja, hogy mig o elmegy felevre kulfoldre szorakozni, es semmit nem tesz azert, hogy ez a kapcsolat mukodjon, ugy is fentmarad. Es azt gondolom, hogy hazassagnal, amikor mar gyerekek is vannak meg mar sok eve egyutt van az ember meg mukodhet is, de nem ket 20-22 eves fiatalnal, akik most vannak eletuk teljebe.

Szoval ezzel az alapveto konfliktussal indultunk bele az egeszbe. Persze kozben kideurlt, hogy toredeket fogja annak az idonek itthon tolteni amit megigert. Ez persze totalisan betette nalam a kaput, ugy ereztem hogy messze nem en vagyok neki a legfontosabb, emiatt allandoan veszekedtem meg hisztiztem vele. Egy pontig abban se volta biztos, hogy akarom az egeszet, de az egyik baratom a lelkemre beszelt, hogy probaljam meg. Tobbszor fordult elo olyan, amitol kulon ideges lettem, peldaul nem lehetett elerni telefonon, vagy a mar megbeszelt hazajovetelt tovabb akarta faragni. Es persze ilyenkor csunya harcokba es szovaltasokba mentunk bele. Csunyan beszeltem vele, lelkiismeret furdalast keltettem benne. Aztan a veszekedesek addig gyuruztek, hogy mar nem birtuk tovabb, es megigertette velem, hogy nem folytatom ezt a viselkedest, es inkabb csendben turok, mig en cserebe megkertem, hogy rendben van, de akkor tartsa szem elott, hogy ez az egesz mennyi rossz erzest okozott nekem, es igy viszonyuljon a kapcsolatunkhoz. Ez a rossz erzes akar jogos akar nem, megvan, es ha velem akar lenni, akkor uzletelnie kell vele.

Aztan beutott a krach, szetszakadt a terdem, vegig kellett egylabaznom egy egesz napot, hirtelen senkihez nem tudtam fordulni, meg az ocsem is videken volt eppen. Emiatt borzasztoan merges lettem ra (nem az ocsemre), megint elkezdtem a helyzet miatt hibaztatni, aztan korhazba is kerultem, mutottek is, es ot igy sem foglalkoztatta mas, csak hogy alkudjon a kovetkezo hazajovetelbol. Persze elgondolkodtam azon, hogy ilyen ember az ilyen, de tudtam, ha nem harcolok vele, meg ne varom el hogy hazajojjon elotte egy hetre, akkor valoszinuleg hazajott volna amikor korhazba kerultem, ezert valahol melyen elneztem neki... Ezen a ponton a sulis felevem is szetesni latszott, nem tudtam rendesen jarni, hianyzotam a korhaz miatt orakrol, es ez mar sok volt, meguntam, hogy allandoan harcolnom kell vele. Megfogadtam, hogy valtoztatok az alapveto hozzaallasomon, megmondtam neki, hogy innentol mindent ugy csinal ahogy szeretne, es titkon magamban remeltem, hogy azert igy az o hozzaallasa is valtozni fog, es megertette, hogy nekem milyen rossz, es sokkal normalisabban fog viselkedni.

Es pont az ellenkezoje tortent, ahelyett, hogy megvaltozott volna a hozzaallasa, meg rosszabb lett. Tovabb akart alkudozni az egyik hazajovetellel, eg ilyen faszsagokkal piszkalt, hogy mit irhatok ki facebookra mit nem, sot egyszer annyira csatakreszegre itta magat, hogy kezelhetetlenne valt, es egy nagyon csunyat veszekedtunk ezuttal eloben is (elofurdult mar ez tobbszor, nem nagyon bulizott gimibe, nem ismeri a hatarait, inni meg szeret, aztan neha megszalad, es en ezert nagyon merges vagyok, mert altalaban nekem kell uzeletelni vele, es ilyenkor bunko, akacs meg onfeju, ahelyett, hogy csak csinalna neki amit ondok, ha mar ilyen allapotba kerult). Persze kozben ugye figyeltem arra, hogy az alku rameso reszet tartani kell, semmi tombolas, semmi lelkiismeretfurdalas keltes... Ez ment nagyjabol 1 honapig, addig a pontig amig a heten le nem szolitott az esernyos lany. Nem az tortent, hogy hirtelen megtetszett, es el akartam erte hagyni, hanem elgondolkodtam azon, hogy ilyen elemi kedvesseg is milyen vegtelenul jol esik, es hogy ebben mar tul regota nem volt reszem, hogy igy szuksegem van-e erre a kapcsolatra, es ezert szunetet kertem tunditol, hogy atgondoljam a hozza fuzodo viszonyomat. Ezen a ponton azt is gondoltam, hogy talan egy randi eg o is lenne, indig is szerettem ismerkedni, kikapcsolodasnak is jo, es talan valami objektivebb mercet fogok kapni a kapcsolatunkhoz. Ennek azomban nem vart kovetkezmenye lett, hirtelen megvilagosodott benne mindaz, amire mar honapokkal ezelott kellett volna, rajott hogy ez az egesz nem fog mukodni anelkul, hogy ereztetne vele, hogy en vagyok neki a legfontosabb, hogy tennie is kell a kapcsolatunkert, es hogy tenyleg velem akar lenni, akar mostmar eletunk vegeig. Konyorgott hogy adjak neki eg egy eselyt, en meg ramondtam az amment, de mondtam, hogy tennie is kell valamit azert, hogy lassam, hogy tenyleg komolyan is gondolja.

Itt tartunk most, hazajon meg ugy is, hogy csak tanulni fogok, ugy hogy kozben nemsokara amugy is hazajott volna.

Persze a januar februart igy is valahogy ki kell birnom, meg ki is kell mennem hozza, amire nincs tul sok kapacitasom jelenleg. Dehat ez van. Tudom, hogy szemetseg ilyet varni, de remelem megterul a kapcsolatunk valamelyik kesobbi stadiumaba.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 5 2014 04:54am
Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 12:50pm)
Szoval nyilvan az alapveto gond az volt, ahogy az egeszbe belementunk.

Nagyon nem szeretem amit tanulok, raadasul most ket szakot vegzek egyszerre, nem sok idom van szorakozni/jol erezni agamat. raadasul nekem nem igazan szorakozas a szorakozas nok nelkul - legyen az o jo esetben, a szingli eletszakas alatt meg volt a tobbi ertelem szeruen. Barataimmal is iagazan ugy szeretek eljarni szorakozni, ha o is jon - vagy ha hozza johetek haza.
Szoval ha azzal hogy kimegy, gyakorlatilag magamra hagy egy valag stresszel, ugy hogy szorakozni sem nagyon van energiam.

Mikozben o ugy allt az egeszhez, hogy akarmennyit kibirna kulon, a tudatban hogy szeretjuk egymast, es haza akar hozzam jonni (haza tud jonni hozzam). Ami alapvetoen persze romantikusan hangzik, de szerintem a gyakorlatban semmi mast nem jelent, csak azt, hogy elvarja, hogy mig o elmegy felevre kulfoldre szorakozni, es semmit nem tesz azert, hogy ez a kapcsolat mukodjon, ugy is fentmarad. Es azt gondolom, hogy hazassagnal, amikor mar gyerekek is vannak meg mar sok eve egyutt van az ember meg mukodhet is, de nem ket 20-22 eves fiatalnal, akik most vannak eletuk teljebe.

Szoval ezzel az alapveto konfliktussal indultunk bele az egeszbe. Persze kozben kideurlt, hogy toredeket fogja annak az idonek itthon tolteni amit megigert. Ez persze totalisan betette nalam a kaput, ugy ereztem hogy messze nem en vagyok neki a legfontosabb, emiatt allandoan veszekedtem meg hisztiztem vele. Egy pontig abban se volta biztos, hogy akarom az egeszet, de az egyik baratom a lelkemre beszelt, hogy probaljam meg. Tobbszor fordult elo olyan, amitol kulon ideges lettem, peldaul nem lehetett elerni telefonon, vagy a mar megbeszelt hazajovetelt tovabb akarta faragni. Es persze ilyenkor csunya harcokba es szovaltasokba mentunk bele. Csunyan beszeltem vele, lelkiismeret furdalast keltettem benne. Aztan a veszekedesek addig gyuruztek, hogy mar nem birtuk tovabb, es megigertette velem, hogy nem folytatom ezt a viselkedest, es inkabb csendben turok, mig en cserebe megkertem, hogy rendben van, de akkor tartsa szem elott, hogy ez az egesz mennyi rossz erzest okozott nekem, es igy viszonyuljon a kapcsolatunkhoz. Ez a rossz erzes akar jogos akar nem, megvan, es ha velem akar lenni, akkor uzletelnie kell vele.

Aztan beutott a  krach, szetszakadt a terdem, vegig kellett egylabaznom egy egesz napot, hirtelen senkihez nem tudtam fordulni, meg az ocsem is videken volt eppen. Emiatt borzasztoan merges lettem ra (nem az ocsemre), megint elkezdtem a helyzet miatt hibaztatni, aztan korhazba is kerultem, mutottek is, es ot igy sem foglalkoztatta mas, csak hogy alkudjon a kovetkezo hazajovetelbol. Persze elgondolkodtam azon, hogy ilyen ember az ilyen, de tudtam, ha nem harcolok vele, meg ne varom el hogy hazajojjon elotte egy hetre, akkor valoszinuleg hazajott volna amikor korhazba kerultem, ezert valahol melyen elneztem neki... Ezen a ponton a sulis felevem is szetesni latszott, nem tudtam rendesen jarni, hianyzotam a korhaz miatt orakrol, es ez mar sok volt, meguntam, hogy allandoan harcolnom kell vele. Megfogadtam, hogy valtoztatok az alapveto hozzaallasomon, megmondtam neki, hogy innentol mindent ugy csinal ahogy szeretne, es titkon magamban remeltem, hogy azert igy az o hozzaallasa is valtozni fog, es megertette, hogy nekem milyen rossz, es sokkal normalisabban fog viselkedni.

Es pont az ellenkezoje tortent, ahelyett, hogy megvaltozott volna a hozzaallasa, meg rosszabb lett. Tovabb akart alkudozni az egyik hazajovetellel, eg ilyen faszsagokkal piszkalt, hogy mit irhatok ki facebookra mit nem, sot egyszer annyira csatakreszegre itta magat, hogy kezelhetetlenne valt, es egy nagyon csunyat veszekedtunk ezuttal eloben is (elofurdult mar ez tobbszor, nem nagyon bulizott gimibe, nem ismeri a hatarait, inni meg szeret, aztan neha megszalad, es en ezert nagyon merges vagyok, mert altalaban nekem kell uzeletelni vele, es ilyenkor bunko, akacs meg onfeju, ahelyett, hogy csak csinalna neki amit ondok, ha mar ilyen allapotba kerult). Persze kozben ugye figyeltem arra, hogy az alku rameso reszet tartani kell, semmi tombolas, semmi lelkiismeretfurdalas keltes... Ez ment nagyjabol 1 honapig, addig a pontig amig a heten le nem szolitott az esernyos lany. Nem az tortent, hogy hirtelen megtetszett, es el akartam erte hagyni, hanem elgondolkodtam azon, hogy ilyen elemi kedvesseg is milyen vegtelenul jol esik, es hogy ebben mar tul regota nem volt reszem, hogy igy szuksegem van-e erre a kapcsolatra, es ezert szunetet kertem tunditol, hogy atgondoljam a hozza fuzodo viszonyomat. Ezen a ponton azt is gondoltam, hogy talan egy randi eg o is lenne, indig is szerettem ismerkedni, kikapcsolodasnak is jo, es talan valami objektivebb mercet fogok kapni a kapcsolatunkhoz. Ennek azomban nem vart kovetkezmenye lett, hirtelen megvilagosodott benne mindaz, amire mar honapokkal ezelott kellett volna, rajott hogy ez az egesz nem fog mukodni anelkul, hogy ereztetne vele, hogy en vagyok neki a legfontosabb, hogy tennie is kell a kapcsolatunkert, es hogy tenyleg velem akar lenni, akar mostmar eletunk vegeig. Konyorgott hogy adjak neki eg egy eselyt, en meg ramondtam az amment, de mondtam, hogy tennie is kell valamit azert, hogy lassam, hogy tenyleg komolyan is gondolja.

Itt tartunk most, hazajon meg ugy is, hogy csak tanulni fogok, ugy hogy kozben nemsokara amugy is hazajott volna.

Persze a januar februart igy is valahogy ki kell birnom, meg ki is kell mennem hozza, amire nincs tul sok kapacitasom jelenleg. Dehat ez van. Tudom, hogy szemetseg ilyet varni, de remelem megterul a kapcsolatunk valamelyik kesobbi stadiumaba.


vicces ez a sok betu
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131421Next
Add Reply New Topic New Poll