Quote (beni @ Nov 25 2014 07:06pm)
Összejött egy finn csajjal abban a reményben, hogy majd emigrál a tutiba. Aztán rájött, hogy annyira nem is szereti, meg hideg is van ott, a pénz meg nem minden, szóval inkább kidobta.
4real
nem en szakitottam, o nem szeret mar
vegul is nem szakitottunk, csak szunetet tartunnk, elkoltozott tolem es majd ost meglatjuk, ha hianyzunk egymasnak akkor hajra proba ujra, ha nem akkor meg ennyikeeh
ja latom kozbe lett egy csomo on, marmint offotpik hsz, bocsi h elkanyaritottam megint a temat egy irrelevans poszttal
mea culpa
This post was edited by Vismajor on Nov 25 2014 02:31pm