d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2014 01:50pm
Quote (lacketto @ 25 Nov 2014 20:49)
nem smart tv
nem érzed magad ilyenkor egy kicsit hirtelen haragúnak?


Nem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 01:51pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 08:47pm)
És nem szégyellted magad kibaszottul, amikor belegondoltál ebbe? Te elhitted, hogy a beépített semmirevaló böngésző meg a jutúbozási lehetőség meg a 4 nyíl a távirányítón amivel bepötyögöd amit akarsz egy jó dolog, amiért érdemes több pénzt adni. Akármilyen fostos tévét lehet monitornak használni.

A samusung viszont 10/10, én is csak ojat vennék.


Igazából én arra gondoltam, hogy mivel úgyis a netek filmeket, ezért direktben onnan meg tudom majd nyitni és nem kell laptoppal baszkódni. Persze laptopot is rá lehet kötni, de gondoltam, ha megveszem életem első tv-jét akkor kipróbálhatom az okos tv-t is.

Amúgy 3d képes, de tudtam, hogy azt sosem fogok rajta nézni.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2014 01:53pm
Quote (beni @ 25 Nov 2014 20:51)
Igazából én arra gondoltam, hogy mivel úgyis a netek filmeket, ezért direktben onnan meg tudom majd nyitni és nem kell laptoppal baszkódni. Persze laptopot is rá lehet kötni, de gondoltam, ha megveszem életem első tv-jét akkor kipróbálhatom az okos tv-t is.

Amúgy 3d képes, de tudtam, hogy azt sosem fogok rajta nézni.


Autocorrect 10/10

Nem vagyok amúgy egy HD buzi, de amit böngészőből meg lehet nyitni általában, az nem üti meg az igényszintemet. Youtube végre normális minőségű, de ott meg nincs rendes film
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2014 01:55pm
tesom tvjen nekem bejott aktiv szemuveggel a 3d movie
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 01:57pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 08:53pm)
Autocorrect 10/10

Nem vagyok amúgy egy HD buzi, de amit böngészőből meg lehet nyitni általában, az nem üti meg az igényszintemet. Youtube végre normális minőségű, de ott meg nincs rendes film


bunyó karácsonyig fent van

bár tényleg nem HD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 25 2014 02:18pm
Én személy szerint inkább egy htpc-vel okosítanám fel a tv-t, az sokkal többet is tud és lehet normálisan használni. Testreszabható, minden formátumot ismer és fejleszthető. Sokkal univezálisabb. Kezelése is kényelmesebb.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2014 02:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Nov 2014 21:18)
Én személy szerint inkább egy htpc-vel okosítanám fel a tv-t, az sokkal többet is tud és lehet normálisan használni. Testreszabható, minden formátumot ismer és fejleszthető. Sokkal univezálisabb. Kezelése is kényelmesebb.


ha már menőzés akkor legyen inkább céleszköz
xbmc nas box 10 TB hdd
automatán letölti a filmeket, elérhető minden eszközről otthon, archivál, ha valamiből talál jobb minőséget - akár 2 évvel később - akkor letölti és letörli a régit, stb
alig használ áramot mert egy kis lófasz integrált linuxszerűséget fut és a használaton kívüli hddket offolja
egyik dán srác mutatta
nekem nincs rá igényem de ha lenne akkor így tolnám

és persze hajlított 3d 4k samsung tvvel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 25 2014 02:29pm
Quote (Anarkin @ 25 Nov 2014 22:25)
ha már menőzés akkor legyen inkább céleszköz
xbmc nas box 10 TB hdd
automatán letölti a filmeket, elérhető minden eszközről otthon, archivál, ha valamiből talál jobb minőséget - akár 2 évvel később - akkor letölti és letörli a régit, stb
alig használ áramot mert egy kis lófasz integrált linuxszerűséget fut és a használaton kívüli hddket offolja
egyik dán srác mutatta
nekem nincs rá igényem de ha lenne akkor így tolnám

és persze hajlított 3d 4k samsung tvvel


Én is így tolnám, és magam készíteném el az eszközt, de mivel nem mindenki villamosmérnök, így feleslegesnek éreztem bedobni ezt.
Amúgy a htpc is ellátja a nas meg torrentszerver szerepét csak többet eszik, meg ilyenek. Viszont bárki be tudja üzemelni.

A 10 TB-t meg kicsit túlkapásnak érzem.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 25 2014 02:30pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2014 02:30pm
Quote (beni @ Nov 25 2014 07:06pm)
Összejött egy finn csajjal abban a reményben, hogy majd emigrál a tutiba. Aztán rájött, hogy annyira nem is szereti, meg hideg is van ott, a pénz meg nem minden, szóval inkább kidobta.

4real


nem en szakitottam, o nem szeret mar
vegul is nem szakitottunk, csak szunetet tartunnk, elkoltozott tolem es majd ost meglatjuk, ha hianyzunk egymasnak akkor hajra proba ujra, ha nem akkor meg ennyikeeh

ja latom kozbe lett egy csomo on, marmint offotpik hsz, bocsi h elkanyaritottam megint a temat egy irrelevans poszttal
mea culpa

This post was edited by Vismajor on Nov 25 2014 02:31pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 25 2014 02:34pm
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2014 21:30)
nem en szakitottam, o nem szeret mar
vegul is nem szakitottunk, csak szunetet tartunnk, elkoltozott tolem es majd ost meglatjuk, ha hianyzunk egymasnak akkor hajra proba ujra, ha nem akkor meg ennyikeeh

ja latom kozbe lett egy csomo on, marmint offotpik hsz, bocsi h elkanyaritottam megint a temat egy irrelevans poszttal
mea culpa


nem farkaltad meg eléggé :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll