d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Xx 420 Swag Xx Reset Team Lanparty
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 25 2014 02:45am
Quote (josheide @ Nov 25 2014 10:39am)
Laptopom van, barhol eljatszogatok.

Meg nem is a jatek a lenyeg hanem hogy osszegyulunk es egyutt csinalunk valamit.


majd összeveritek egymást
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 25 2014 02:47am
Quote (Jancsipapa @ Nov 25 2014 10:45am)
majd összeveritek egymást


kiverik egymasnak*
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 25 2014 10:07am
na úgynézki 5en leszünk jarinál:

jari
joshitomi
anamy
ptdk
én


még van 3 hej ELVILEG, lehet jönni teamspeaken is etc


valaki nem tudja pontosan hánykor lesz a rezet?


inb4 hej

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 25 2014 10:07am
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 25 2014 10:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 25 2014 04:07pm)
na úgynézki 5en leszünk jarinál:

jari
joshitomi
anamy
ptdk
én


még van 3 hej ELVILEG, lehet jönni teamspeaken is etc


valaki nem tudja pontosan hánykor lesz a rezet?


inb4 hej


timszpiken jönnék valószínűleg spannal
milyen karaktorokat visztek?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 25 2014 10:27am
Quote (mynameismethos @ Nov 25 2014 05:24pm)
timszpiken jönnék valószínűleg spannal
milyen karaktorokat visztek?


dunnyo, szerintem én summon nekrot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 25 2014 10:28am
Quote (mynameismethos @ Nov 25 2014 05:24pm)
timszpiken jönnék valószínűleg spannal
milyen karaktorokat visztek?


nem tudom mennyire vagytok regi motorosok, de jo lenne ha valamelyikotok telezne : D

szerintem en hammerezek vagy sorkozok amugy

This post was edited by jarabekg on Nov 25 2014 10:28am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2014 10:35am
inb4 anamy pvp karit csinál
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 25 2014 10:37am
annihilus vadász paladint készítek, tehát no telesork for me
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 25 2014 10:55am
ha én telézek betépve, akkor sohasem jutunk el nightmare közepéig se :DDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 25 2014 10:59am
Quote (jarabekg @ 25 Nov 2014 18:55)
ha én telézek betépve, akkor sohasem jutunk el nightmare közepéig se :DDD


ha nem tépsz be akkor meg még normig se :DDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll