Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 25 2014 04:07pm)
na úgynézki 5en leszünk jarinál:
jari
joshitomi
anamy
ptdk
én
még van 3 hej ELVILEG, lehet jönni teamspeaken is etc
valaki nem tudja pontosan hánykor lesz a rezet?
inb4 hej
timszpiken jönnék valószínűleg spannal
milyen karaktorokat visztek?