d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Nov 2014 16:09)
valószínűleg ugyanazt nemtudja rajta megérteni mint ahogy te sem érted azt hogy csak direkt húzzák az agyad mert látják hogy hagyod. itt ez már rég nem arról szól hogy a szó mit jelent, hanem arról hogy ők szopatnak téged te meg ahelyett hogy röhögnél rajtuk újra és újra bekapod a nagy véreres faszt. legyél okosabb!


mate a megmondo ember
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2014 09:16am
Vettem egy foodboxot, azt irtak ra, hogy 770 kcal, de csak ehesebb lettem tole
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 09:16am
Quote (RRC @ Nov 6 2014 04:16pm)
Vettem egy foodboxot, azt irtak ra, hogy 770 kcal, de csak ehesebb lettem tole


77000 cal? az tényleg kevés, egyél még valamit

This post was edited by TuskesVanek on Nov 6 2014 09:17am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 6 2014 09:18am
[x] motor, kocsi az szopas varosban

2evig volt r6 de eladtam vasba, elotte voltak kisebbek
ha vennek megint akkor r1 / gsxr / hayabusa , de nem fogok.
tenyleg vannak buta ribancok akik radhuzzak a kocsit ezert kell zaptojast tartani magadnal motorozas kozben es odabaszni a legbeszivohoz, figyleni kell es akkor meglehet uszni vele szinte mident
nem kell hozza jogsi, ha van tokod akkor fun, ha nincs akkor sirsz, h nem leszel senki szervdonora
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 09:21am
Quote (Fej @ Nov 6 2014 04:16pm)
mate a megmondo ember


megmondóember, pickup artist, életművész, bmes egyetemista

máté a tökéletes emberi lény

Quote (Coolface @ Nov 6 2014 04:18pm)
[x] motor, kocsi az szopas varosban

2evig volt r6 de eladtam vasba, elotte voltak kisebbek
ha vennek megint akkor r1 / gsxr / hayabusa , de nem fogok.
tenyleg vannak buta ribancok akik radhuzzak a kocsit ezert kell zaptojast tartani magadnal motorozas kozben es odabaszni a legbeszivohoz, figyleni kell es akkor meglehet uszni vele szinte mident
nem kell hozza jogsi, ha van tokod akkor fun, ha nincs akkor sirsz, h nem leszel senki szervdonora



elképzelem ahogy elindulsz a városba motorral de visszafordulsz az utca végéről hogy 'basszameg a záptojást otthon felejtettem!'

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 6 2014 09:22am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 6 2014 09:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 6 2014 05:21pm)
megmondóember, pickup artist, életművész, bmes egyetemista

máté a tökéletes emberi lény




elképzelem ahogy elindulsz a városba motorral de visszafordulsz az utca végéről hogy 'basszameg a záptojást otthon felejtettem!'


bennehagytam mindig a mtoorban, jo erettek voltak.
volt amikor osszetort es leszoptam sajat magam vermet, de azert megerte lati a fejeket amikor elerte oket a szag
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 09:25am
megöltem a topicot


mostmár prefixumként topig killer is lettem

Quote (Coolface @ Nov 6 2014 04:25pm)
bennehagytam mindig a mtoorban, jo erettek voltak.
volt amikor osszetort es leszoptam sajat magam vermet, de azert megerte lati a fejeket amikor elerte oket a szag



wtf man

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 6 2014 09:26am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:34am
Quote (rezsobattya @ Nov 6 2014 03:05pm)
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10527808_608685202577397_7039876398745319696_n.jpg?oh=86dbe95ea3a5be18a527875640ce0aaf&oe=54EC9A63

rajosan a cabriomban

amugy egy 2006-2007-es bmw 320d-t szeretnek majd venni nemsokara, meg mindig nem jutottam el odaig pedig mar miota tervezem :X de szoba johet meg vw passat VI highline

motort semmifele keppen sem, nem is tetszenek


elég love story feelingje van a képnek
Member
Posts: 15
Joined: Nov 6 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:35am
Quote (xGurke @ Nov 6 2014 04:34pm)
elég love story feelingje van a képnek


idk ha te szereted fiukkal raadasul a rokonaiddal akkor nyomasd ubi en inkabb kihagynam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:37am
Quote (rezsobattya @ Nov 6 2014 03:35pm)
idk ha te szereted fiukkal raadasul a rokonaiddal akkor nyomasd ubi en inkabb kihagynam


mi abban a rossz, lel
rajulunk egy kört a cabrioval, seggbe kúrjuk egymást aztán irány a disco
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll