Quote (Fej @ Nov 6 2014 04:16pm)
mate a megmondo ember
megmondóember, pickup artist, életművész, bmes egyetemista
máté a tökéletes emberi lény
Quote (Coolface @ Nov 6 2014 04:18pm)
[x] motor, kocsi az szopas varosban
2evig volt r6 de eladtam vasba, elotte voltak kisebbek
ha vennek megint akkor r1 / gsxr / hayabusa , de nem fogok.
tenyleg vannak buta ribancok akik radhuzzak a kocsit ezert kell zaptojast tartani magadnal motorozas kozben es odabaszni a legbeszivohoz, figyleni kell es akkor meglehet uszni vele szinte mident
nem kell hozza jogsi, ha van tokod akkor fun, ha nincs akkor sirsz, h nem leszel senki szervdonora
elképzelem ahogy elindulsz a városba motorral de visszafordulsz az utca végéről hogy 'basszameg a záptojást otthon felejtettem!'
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 6 2014 09:22am