d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1101112131421Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:11am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 12:10)
hurr-durr, mi a fasznak jársz fórumozni, ha minden egyes neked nem tetsző véleményen vergődsz?

érdekes, toldi, akit olyan vehemensen nyomorékozol legalább kultúráltan tud vitatkozni

nem tudom neked hogyan esne, ha a te véleményed után írja be valaki, hogy hülye vagy mint a segg, bár nyilván te tévedhetetlen vagy

szerintem gondold meg kétszer is, hogy akarsz-e tanítani, fizető diákot nem küldhetsz el az anyjába, túl sok lesz a feszültség :D


egyreszt nem irok olyan dolgokat amikert ilyen modon lehetne tamadni, masreszt pedig leszarnam, mert ki a faszt erdekel?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:12am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 12:11pm)
egyreszt nem irok olyan dolgokat amikert ilyen modon lehetne tamadni, masreszt pedig leszarnam, mert ki a faszt erdekel?


értem, szóval te csak úgy úri passzióból vagy paraszt az embertársaid felé

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 05:12am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:13am
Ha a rakom rakot tudna kapni akkor mar rakot kapott volna, de talan meg a rakom rakja is
Aidses rakot, nem sima rakot

This post was edited by xGurke on Nov 4 2014 05:13am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 05:13am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 11:10am)
hurr-durr, mi a fasznak jársz fórumozni, ha minden egyes neked nem tetsző véleményen vergődsz?

érdekes, toldi, akit olyan vehemensen nyomorékozol legalább kultúráltan tud vitatkozni

nem tudom neked hogyan esne, ha a te véleményed után írja be valaki, hogy hülye vagy mint a segg, bár nyilván te tévedhetetlen vagy

szerintem gondold meg kétszer is, hogy akarsz-e tanítani, fizető diákot nem küldhetsz el az anyjába, túl sok lesz a feszültség :D


ez a fideszes is tud kulturáltan vitázni és mégis legszivesebben a belét kitaposná az ember

" - azt mondja nincsen korrupció, hát sorolhatnám a trafik-, föld-, egyéb ügyeket
- természetesen azok az ügyek kivizsgálás alatt vannak!"

:XD:X:DXD:

kivizsgálás alatt a kurva annya, gyújtanám fel a faszba helyben

nem lehet velük vitázni mert megmagyarázza még azt is ami nincs is


jaj a link lemaradt

http://www.atv.hu/videok/video-20141024-kereko-peter-es-mraz-agoston-samuel-eb

This post was edited by Senee on Nov 4 2014 05:13am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:15am
Quote (xGurke @ 4 Nov 2014 12:13)
Ha a rakom rakot tudna kapni akkor mar rakot kapott volna, de talan meg a rakom rakja is


megyek is inkább cs-zni oroszokkal, meg azok is ertelmesebbek mint vanek meg toldisenior
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:15am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 12:15pm)
megyek is inkább cs-zni oroszokkal, meg azok is ertelmesebbek mint vanek meg toldisenior


így van, és mellé ordibáljál pls hogy mindenki takarodjon el az anyjába, meg szórd magad alá apád húszezreseit

kibaszottul nem kérte senki, hogy itt sértegessed az embereket

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 05:16am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:16am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 13:15)
megyek is inkább cs-zni oroszokkal, meg azok is ertelmesebbek mint vanek meg toldisenior


gyere
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:17am
Mondkuk ilyenkor tenyleg lehetne hasznalni a vergodos topicot , hogy legalabb csak egy topicot zarjanak be, ne mind a harmat amikben most megy a szenvedes
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:18am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2014 12:16)
gyere


az a baj, hogy nincs mar idom nyomni egy rendeset mert 1-re mennem kell vissza szamvitel gyakra.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:36am
ezt is be lehet zárni

amíg cpt erre a fórumra jár, mindenfajta vita halálra van ítélve...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131421Next
Add Reply New Topic New Poll