d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2014 05:26pm
Quote (Vismajor @ 1 Nov 2014 20:33)
Ellenben neked nincs


10/10
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 1 2014 05:51pm
Quote (josheide @ Oct 31 2014 12:34am)
Akkor mostantol ez a topic a lakaskeresesem szomoru tortenete.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+andrassy+ut/20996515?sid=50

Errol mi a velemenyetek?


fasza helyen van
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 1 2014 05:54pm
joshi ingatlanjaiban egy pozitivum van: közel van a metró :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 1 2014 05:57pm
Quote (RRC @ Nov 2 2014 12:54am)
joshi ingatlanjaiban egy pozitivum van: közel van a metró :D


és nem kell messzire menni az MSZP pártiroda megdobálásához
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 1 2014 06:39pm
Quote (beni @ Nov 2 2014 01:57am)
és nem kell messzire menni az MSZP pártiroda megdobálásához


olyat soha, senki nem tenne


szebb jövőt édes drága testvérem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2014 03:34am
Quote (RRC @ 2 Nov 2014 00:54)
joshi ingatlanjaiban egy pozitivum van: közel van a metró :D


Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 2 2014 04:33am
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 11:34)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot :(


Hanem?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2014 04:38am
Quote (josheide @ Nov 2 2014 09:34am)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot :(


Akkor az nem is karacsony
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 05:03am
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 11:34)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot :(


szar karácsony
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 2 2014 05:26am
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 09:34)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot :(


Szóval anya nem segít... Akkor csak egy megoldás van, ötös lottó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll