☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vismajor Vallomasa
Prev
1
10
11
12
13
14
18
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2608
Replies: 176
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#111
Nov 1 2014 05:26pm
Quote (Vismajor @ 1 Nov 2014 20:33)
Ellenben neked nincs
10/10
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#112
Nov 1 2014 05:51pm
Quote (josheide @ Oct 31 2014 12:34am)
Akkor mostantol ez a topic a lakaskeresesem szomoru tortenete.
http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+andrassy+ut/20996515?sid=50
Errol mi a velemenyetek?
fasza helyen van
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#113
Nov 1 2014 05:54pm
joshi ingatlanjaiban egy pozitivum van: közel van a metró
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#114
Nov 1 2014 05:57pm
Quote (RRC @ Nov 2 2014 12:54am)
joshi ingatlanjaiban egy pozitivum van: közel van a metró
és nem kell messzire menni az MSZP pártiroda megdobálásához
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#115
Nov 1 2014 06:39pm
Quote (beni @ Nov 2 2014 01:57am)
és nem kell messzire menni az MSZP pártiroda megdobálásához
olyat soha, senki nem tenne
szebb jövőt édes drága testvérem
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#116
Nov 2 2014 03:34am
Quote (RRC @ 2 Nov 2014 00:54)
joshi ingatlanjaiban egy pozitivum van: közel van a metró
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#117
Nov 2 2014 04:33am
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 11:34)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot
Hanem?
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#118
Nov 2 2014 04:38am
Quote (josheide @ Nov 2 2014 09:34am)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot
Akkor az nem is karacsony
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#119
Nov 2 2014 05:03am
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 11:34)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot
szar karácsony
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#120
Nov 2 2014 05:26am
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 09:34)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot
Szóval anya nem segít... Akkor csak egy megoldás van, ötös lottó.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
10
11
12
13
14
18
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact