d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jovo Hetvegen D2 Walk ? > Ki Jonne?
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 17 2014 12:58pm
nekem olyan du 3-4ig dolgom van holnap, szal nekem lehet off
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 17 2014 12:59pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 17 2014 04:26pm
Quote (Senee @ 17 Oct 2014 18:59)
https://33.media.tumblr.com/fbfb76f2fec7230cc488ff924e47953a/tumblr_ndhsmpUlZj1s8qml7o1_500.jpg


A citromos a legjobb belőle imo, mennyiért vesztegetik mostanában a jó kis liftet btw? Pár éve még ilyen 99-150 forint volt.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 17 2014 09:31pm
én holnap csak este érnék rá :c ha előbb indultok np, max váltok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 17 2014 11:48pm
Tolem mehetunk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 18 2014 03:23am
Talalkozzunk 1-kor a hun-1-en.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 18 2014 04:20am
na kik jönnek akkor 1-kor?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 18 2014 04:22am
az a helyzet srácok, hogy nekem nincs hun1em
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 18 2014 04:23am
Quote (Vismajor @ 18 Oct 2014 11:22)
az a helyzet srácok, hogy nekem nincs hun1em


wat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 18 2014 04:25am
Quote (josheide @ Oct 18 2014 11:23am)
wat


más vna beállítva home channelnek, és a listában nincs ott
de ha megmondjátok a pontos nevét feltudok menni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll