d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1101112131443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 05:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 12:43pm)
en lenezem oket valamilyen szinten, mivel aki egyszeruen nem latja, hogy mi baj van a jobbikkal, az szerintem rem egyszeru, es ilyen egyszeru embereket meg nem engednék a politika közelébe, mert pont ezért tartunk ott ahol. (Ennek ellenere van par jobbikos ismerosom meg regebbrol, veluk egyszeruen nem politizalok, mert csak a fejem fajna tole valoszinuleg)


nem tudom, hogy vagy vele, 18 éves sokat tapasztatlt, világlátott, értelmiségi etc. ember, de nekem 17 éves fejjel eszembe se jut lenézni a másikat, szimplán azért, mert úgy érzem, hogy nem éltem/küzdöttem/szenvedtem/tapasztaltam stb. eleget még, hogy kellőképpen megértsem a másik motivációt, és ezek után eléggé kicsinyes dolog, ha csak úgy szimplán lenyomorékozom az illetőt

de te tudod, nyilván üdvösebb az amit te csinálsz

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 05:46am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 05:46am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 11:43am)
egyébként ez az utolsó két posztod ragyogóan jellemzi azt, hogy miért nincs normális beszélgetés a politikáról a subon

leetspeek hurr durr szarvagy, szebbjövőt, szarok vagytok, vergődsz, szarvgy
i wonned


Mikor lattal engem a politika topicban az elmult ot evben?
Segitek : 3x voltam ott max
Pont azert mert olyan rákot meg az anime topicban se tapasztaltam mint ami ott van
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 05:46am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 9 2014 01:46pm)
kene olyan topicblockert irni, hogy ahova beir senee+cpt+vanekbol legalabb 2, azt a topicot se latnam.
sztem jobb lenne mint a postblocker


+gurket kihagytad
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 05:47am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 9 2014 12:46pm)
kene olyan topicblockert irni, hogy ahova beir senee+cpt+vanek+ nemtomkibol legalabb 2, azt a topicot se latnam.
sztem jobb lenne mint a postblocker


ty info
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 9 2014 05:47am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:21)
levente ki bántott ma?

hozzád se szóltam, te jössz oda a care topicban mocskolni

normális az ilyen ember?

also, van olyan kommented, amiben nem káromkodsz? egyetemista értelmiségilétedre egy nyolckeres cigány kultúráltabban fejezi ki magát mint te


egyetemista
értelmiségi
mi köze a kettőnek egymáshoz
bemész jóesetben megtanulsz valami konkrét dolgot aztán kijössz

Quote (InfamousMythos @ 9 Oct 2014 12:25)
>2014
>zenei izlesen vitatkozni
shiggidy diggidy

ez még nem is volt:
Quote (Rawen @ 9 Oct 2014 10:16)
jó inkább nem jövök többet ebbe a topicba

Quote (Rawen @ 9 Oct 2014 09:38)
rákot kaptam

> snoop dogg


olvasom tovább a topicot
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 05:47am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:46pm)
Mikor lattal engem a politika topicban az elmult ot evben?
Segitek : 3x voltam ott max
Pont azert mert olyan rákot meg az anime topicban se tapasztaltam mint ami ott van


Egyszer leirtad mi a bajod a jobbikkal
Termeszetesen az akkori baratnod se maradt ki belole)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 05:48am
Quote (Anarkin @ Oct 9 2014 12:47pm)
egyetemista
értelmiségi
mi köze a kettőnek egymáshoz
bemész jóesetben megtanulsz valami konkrét dolgot aztán kijössz


rendben, akkor pick one, egyéb óhaj?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 9 2014 05:48am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:47)
ty info


Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 13:43)
egyébként ez az utolsó két posztod ragyogóan jellemzi azt, hogy miért nincs normális beszélgetés a politikáról a subon

leetspeek hurr durr szarvagy, szebbjövőt, szarok vagytok, vergődsz, szarvgy
i wonned



'k'
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2014 05:48am
Quote (tevetavamultija @ 9 Oct 2014 13:46)
+gurket kihagytad


+teged is.
aztan editeltem, hogy +akarki meg, mert nem pontos.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 05:48am
Quote (josheide @ Oct 9 2014 01:42pm)
A jobbikos jelkepek, szolasok kifiguraza szerintem termeszetes reakcio.

Egy olyan part csuklobol baszogatasa amelyik gyuleletre (zsidok es ciganyok utalatara) es az emberek elkeseredettsegere epitette fel magat minimum nem meglepo.

Kepzeld el mit kapnek barmilyen jobbikos kozegben ha bedobnam hogy amugy liberalis-szocialdemokrata nezeteim vannak.

Megis ha kapok is kritikat, en megprobalok mindig ervek es tenyek menten megkozeliteni problemakat, amit nagyon ritkan latok jobbikosoktol. (sot meg a fideszesektol akikkel volt modom beszelgetni is ritkan fordul elo)


akkor azt magyarázd meg, hogy a sok, magát olyan kurvára liberálisnak tartó, valló emberek miért szólalnak meg ilyen remek, irodalmi stílusban bármikor, amikor a jobbikról van szó? erről volt már szó egyébként, akkor se kaptam normális választ
nyilván nem fog meglepetésként érni, de az idén leginkább a jobbikra mentek a voksaim, ennek ellenére nem tartom magam annak, csak a legközelebb hozzám ők állnak, nem a régi lopós banda és a mostani lopós banda
állítólag a jobbik szavazók a legkevésbé toleránsak, akkor mit gondolsz, miért van az, hogy bármikor megszólalok a politikával kapcsolatban a subon, jön két szebbjövőt, meg még két 'nem is értem, hogy lehet a jobbikra szavazni' komment két oldalon belül
én még nem szóltam be senkinek ezen a fórumon azért, mert ide vagy oda szavazott, elfogadom mások véleményét
vissza pedig ezt kapom (és kapja mindenki más is)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131443Next
Add Reply New Topic New Poll