Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:33pm)
direkt kotottem beled hatha lesz valami jo flame meg kivancsi voltam miert nem szeretnek teged. de rajottem teged sajnalni kell nem utalni, azt valoszinuleg megkaptad gyerekkorodban neveles helyett otthon
hány éves is vagy cimbora?
örülök, hogy ezt leírtad, miután oldalakon keresztül asszisztáltál nekem

de azért én töltöm céltalanul az estét, nem az aki direkt beleköt a másikba, csak hogy legyen flame ugye gürgü? xDDDD
This post was edited by TuskesVanek on Oct 4 2014 12:38pm