d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Reminder Mindenkinek
Prev110111213Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:31pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:30pm)
mesélj még :)


azert te tenylegesen megutod a szintet. csodaszamba mesz, hogy ennyi intelligenciaval irni tudsz egyaltalan
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:32pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:31pm)
azert te tenylegesen megutod a szintet. csodaszamba mesz, hogy ennyi intelligenciaval irni tudsz egyaltalan


vice versa

mesélj még :)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:33pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:32pm)
vice versa

mesélj még :)


direkt kotottem beled hatha lesz valami jo flame meg kivancsi voltam miert nem szeretnek teged. de rajottem teged sajnalni kell nem utalni, azt valoszinuleg megkaptad gyerekkorodban neveles helyett otthon
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:34pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:33pm)
direkt kotottem beled hatha lesz valami jo flame meg kivancsi voltam miert nem szeretnek teged. de rajottem teged sajnalni kell nem utalni, azt valoszinuleg megkaptad gyerekkorodban neveles helyett otthon


jól van

add ki magadból barátom :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2014 12:35pm
van még több csöcsös kép a topikban az első oldalon TÚL vagy csak vaneknyomorék vergődik mint egy utolsó genetikai hulladék szokásához híven?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 12:35pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 4 2014 12:36pm
Quote (Vismajor @ 4 Oct 2014 19:35)
van még több csöcsös kép a topikban az első oldalon TÚL vagy csak vaneknyomorék vergődik mint egy utolsó genetikai hulladék szokásához híven?


hát nem az elôbbi
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:37pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:33pm)
direkt kotottem beled hatha lesz valami jo flame meg kivancsi voltam miert nem szeretnek teged. de rajottem teged sajnalni kell nem utalni, azt valoszinuleg megkaptad gyerekkorodban neveles helyett otthon


hány éves is vagy cimbora?

örülök, hogy ezt leírtad, miután oldalakon keresztül asszisztáltál nekem :D

de azért én töltöm céltalanul az estét, nem az aki direkt beleköt a másikba, csak hogy legyen flame ugye gürgü? xDDDD

This post was edited by TuskesVanek on Oct 4 2014 12:38pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2014 12:37pm
Quote (xGurke @ Oct 4 2014 07:35pm)
http://www.youtube.com/watch?v=deyTNLe53pI


ezt nem értem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:40pm
na további jó vergődést, engem vár az éjszaka

iszok egy kis pálinkát aztán jól összeverekedek valakivel

ja nem, ez nem jsp-tali :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Closed New Topic New Poll