d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Skot Fuggetlenseg > Te Hogyan Szavaznal?
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 21 2014 07:16am
Quote (josheide @ Sep 21 2014 02:16pm)
Valami Limit nevu hely, valahol Pesten (Wesselenyi ut vagy mit mondtak nekem az okosok).


a limit a körúton van
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 21 2014 07:17am
Quote (jarabekg @ 21 Sep 2014 14:16)
a limit a körúton van


De kozel jartam ? :DDDD

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 21 2014 07:26am
Quote (beni @ Sep 21 2014 02:09pm)
Ki mondta, hogy volt?

semmi nincs kizárva, hol lesztek?


hat, en felajanlottam az egyetlen elfogadhato kifogast...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 21 2014 07:29am
beni :hug:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 21 2014 07:30am
Miaz anarkin meg csillagtamas beertek vilna postban es kenytelen viltal visszajonni?8Ddd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 21 2014 07:31am
Quote (Baleee @ Sep 21 2014 02:30pm)
Miaz anarkin meg csillagtamas beertek vilna postban es kenytelen viltal visszajonni?8Ddd


először ijedtem felpillantottam joshi postcountjára, de megnyugodtam, hogy még 50k-ná se jár
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 21 2014 07:33am
Quote (beni @ 21 Sep 2014 14:31)
először ijedtem felpillantottam joshi postcountjára, de megnyugodtam, hogy még 50k-ná se jár


Vagy 4k-t hoztam rajtad senpai miota elmentel. :(

De olyan rossz a helytarto spamperornak lenni. Inkabb maradj koztunk.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 21 2014 07:34am
Quote (josheide @ Sep 21 2014 02:33pm)
Vagy 4k-t hoztam rajtad senpai miota elmentel. :(

De olyan rossz a helytarto spamperornak lenni. Inkabb maradj koztunk.


:hug:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 21 2014 07:34am
Quote (josheide @ 21 Sep 2014 14:33)
Vagy 4k-t hoztam rajtad senpai miota elmentel. :(

De olyan rossz a helytarto spamperornak lenni. Inkabb maradj koztunk.


ez.
vissza johetne meg par regi arc, es lehetne aktiv a sub, talan nem baszna ki a szemet az embernek tuskesvanek rakja sem mert elenyeszne a postok kozott.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 21 2014 07:40am
Quote (josheide @ Sep 21 2014 02:17pm)
De kozel jartam ? :DDDD


Wesselenyi utcai villamos megallo, y
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll