☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Skot Fuggetlenseg > Te Hogyan Szavaznal?
Prev
1
10
11
12
13
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2139
Replies: 136
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#111
Sep 21 2014 07:16am
Quote (josheide @ Sep 21 2014 02:16pm)
Valami Limit nevu hely, valahol Pesten (Wesselenyi ut vagy mit mondtak nekem az okosok).
a limit a körúton van
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#112
Sep 21 2014 07:17am
Quote (jarabekg @ 21 Sep 2014 14:16)
a limit a körúton van
De kozel jartam ? :DDDD
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#113
Sep 21 2014 07:26am
Quote (beni @ Sep 21 2014 02:09pm)
Ki mondta, hogy volt?
semmi nincs kizárva, hol lesztek?
hat, en felajanlottam az egyetlen elfogadhato kifogast...
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#114
Sep 21 2014 07:29am
beni
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#115
Sep 21 2014 07:30am
Miaz anarkin meg csillagtamas beertek vilna postban es kenytelen viltal visszajonni?8Ddd
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#116
Sep 21 2014 07:31am
Quote (Baleee @ Sep 21 2014 02:30pm)
Miaz anarkin meg csillagtamas beertek vilna postban es kenytelen viltal visszajonni?8Ddd
először ijedtem felpillantottam joshi postcountjára, de megnyugodtam, hogy még 50k-ná se jár
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#117
Sep 21 2014 07:33am
Quote (beni @ 21 Sep 2014 14:31)
először ijedtem felpillantottam joshi postcountjára, de megnyugodtam, hogy még 50k-ná se jár
Vagy 4k-t hoztam rajtad senpai miota elmentel.
De olyan rossz a helytarto spamperornak lenni. Inkabb maradj koztunk.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#118
Sep 21 2014 07:34am
Quote (josheide @ Sep 21 2014 02:33pm)
Vagy 4k-t hoztam rajtad senpai miota elmentel.
De olyan rossz a helytarto spamperornak lenni. Inkabb maradj koztunk.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#119
Sep 21 2014 07:34am
Quote (josheide @ 21 Sep 2014 14:33)
Vagy 4k-t hoztam rajtad senpai miota elmentel.
De olyan rossz a helytarto spamperornak lenni. Inkabb maradj koztunk.
ez.
vissza johetne meg par regi arc, es lehetne aktiv a sub, talan nem baszna ki a szemet az embernek tuskesvanek rakja sem mert elenyeszne a postok kozott.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#120
Sep 21 2014 07:40am
Quote (josheide @ Sep 21 2014 02:17pm)
De kozel jartam ? :DDDD
Wesselenyi utcai villamos megallo, y
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
10
11
12
13
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact