d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1101112131479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2014 12:58pm
Quote (Anarkin @ Sep 16 2014 07:56pm)
mancs fent


najoakkorelkellmenni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2014 01:03pm
Quote (Vismajor @ 16 Sep 2014 19:58)
najoakkorelkellmenni


de csak az első oldal miatt MI
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2014 01:11pm
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 20:38)
Irok neked kikerot a suliba.


implying az a probléma
10 éve most érzem először hogy igazán kihívás az iskola, és elkezdtek érdekelni a tantárgyak, és valahogy sajnálnám azt az 1 napot

jöhetnek a lol dodge kommentek

Quote (cowding @ 16 Sep 2014 20:38)
lyl hát jol benéztem
marcika miért nem segitesz magadon és nem trollkodsz meg :c


:< majd egyszer
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2014 01:13pm
Quote (MarcusD @ 16 Sep 2014 20:11)
implying az a probléma
10 éve most érzem először hogy igazán kihívás az iskola, és elkezdtek érdekelni a tantárgyak, és valahogy sajnálnám azt az 1 napot

jöhetnek a lol dodge kommentek



:< majd egyszer


: D

így a 2. héten még az elte-n az eminens se tanul (én)
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 01:13pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2014 09:11pm)
implying az a probléma
10 éve most érzem először hogy igazán kihívás az iskola, és elkezdtek érdekelni a tantárgyak, és valahogy sajnálnám azt az 1 napot

jöhetnek a lol dodge kommentek



:< majd egyszer


igy is tobbet veszitessz mint az oraiddal))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 16 2014 01:15pm
>kihivás
>gimnázium
>dagadt gyerek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 01:47pm
Quote (MarcusD @ 16 Sep 2014 20:11)
implying az a probléma
10 éve most érzem először hogy igazán kihívás az iskola, és elkezdtek érdekelni a tantárgyak, és valahogy sajnálnám azt az 1 napot

jöhetnek a lol dodge kommentek



:< majd egyszer


Szard le. Erettsegire tanulj csak hehe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2014 02:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2014 21:47)
Szard le. Erettsegire tanulj csak hehe


Az minden diak eleteben kemeny 2 nap tanulas a 90%+okert.
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 16 2014 05:11pm
Limitnél kevés fosabb helyet találhattatok volna
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 16 2014 05:18pm
szerda jo lehet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131479Next
Add Reply New Topic New Poll