d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Leg
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 17 2014 04:52am
Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 11:52)
herpty-derpty derp

eddig kb. semmi értelme nem volt a postjaidnak, úgy látom neked ez egy nagy kiugrási lehetőség, hogy a többiekkel együt utálsz

standard asslick/10

biszku béla


röhögök
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 17 2014 04:53am
Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 12:52)
herpty-derpty derp

eddig kb. semmi értelme nem volt a postjaidnak, úgy látom neked ez egy nagy kiugrási lehetőség, hogy a többiekkel együt utálsz

standard asslick/10

biszku béla


DE AZÉRT TÉNYLEG MINDENKI RAJTAD RÖHÖG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 04:55am
Quote (tevetava @ Sep 17 2014 11:53am)
DE AZÉRT TÉNYLEG MINDENKI RAJTAD RÖHÖG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ayy lmao
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 17 2014 05:01am
az is besterest feel hogy reportolni akarom a hülyegyereket de minden postja már reported:ddd
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 05:08am
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 17 2014 12:01pm)
az is besterest feel hogy reportolni akarom a hülyegyereket de minden postja már reported:ddd


nekem viszont minden esetben sikerül elsőként reportolni a postjaidat :ddd
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 17 2014 05:16am
Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 12:08)
nekem viszont minden esetben sikerül elsőként reportolni a postjaidat :ddd


selfown
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 05:19am
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 17 2014 12:16pm)
selfown


biszku béla
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 17 2014 06:01am
[x] vanek
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 06:02am
ilyen makacs ember nincs a vilagon amugy
aki meg ezutan is a forumon maradna
mi a fasznak maradna akarki is ott ahol egy honap alatt majdnem mindenki megutalta
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 06:03am
Quote (tevetavamultija @ Sep 17 2014 01:02pm)
ilyen makacs ember nincs a vilagon amugy
aki meg ezutan is a forumon maradna
mi a fasznak maradna akarki is ott ahol egy honap alatt majdnem mindenki megutalta


azt beszélik te már 7 éve csinálod ezt ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll