Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 12:52)
herpty-derpty derp
eddig kb. semmi értelme nem volt a postjaidnak, úgy látom neked ez egy nagy kiugrási lehetőség, hogy a többiekkel együt utálsz
standard asslick/10
biszku béla
DE AZÉRT TÉNYLEG MINDENKI RAJTAD RÖHÖG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD