d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Annual Postold Az órarended Topic
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 11 2014 07:58am
Quote (MarcusD @ Sep 11 2014 02:50pm)
milyen szar lehet ha laksz mondjuk másfél órára az egyetemről, és van egy három órás szüneted két óra között
mi a lófaszt csinálsz addig


tanulsz, eszel az étteremben, sörözöl etc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 11 2014 07:59am
Quote (Vismajor @ 11 Sep 2014 15:58)
tanulsz, eszel az étteremben, sörözöl etc


visfasz, tapasztalt egyetemista megmondja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2014 08:28am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Sep 2014 15:51)
Mondjuk tanulsz.


lol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 11 2014 08:37am
Quote (MarcusD @ Sep 11 2014 02:50pm)
milyen szar lehet ha laksz mondjuk másfél órára az egyetemről, és van egy három órás szüneted két óra között
mi a lófaszt csinálsz addig


műfaszt dugsz a seggedbe, hogy miközben vered a farkad az aulában rohangálva, tudd azt kiabálni, hogy GÉPFEGYVERRRRRRTVRTVVTRVTVRTVRTVRTVRTVTVRVTRVTR
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 15 2014 04:18pm
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10518339_913260782022241_7253721065986105265_o.jpg
Tisztelt Hallgatók,

azon hallgatók részére, akik jelezték a megadott e-mailcímen óraütközési problémájukat, holnap reggel 8 órától (2014. szeptember 16., 08:00) szerda éjfélig (2014. szeptember 17., 24:00) lehetővé tesszük az ütköző kurzusaik felvételét! Ennek egyik következménye, ___hogy a tárgyak mellett az órarendi információ senki részére NEM LESZ ELÉRHETŐ___, az csak csütörtök délelőtt kerül vissza a rendszerbe! Amennyiben szükséges, a Coospace főoldalán természetesen továbbra is megtalálják a PSZK 2014/15 őszi félévi órarendjét!

kösz bgf, köszi szépen
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2014 04:30pm
ja, amúgy beköszönök




Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 04:39pm
ezen a heten ket oram lesz holnap es ennyi))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2014 04:40pm
Quote (tevetavamultija @ 16 Sep 2014 00:39)
ezen a heten ket oram lesz holnap es ennyi))


ha ennyi időd van, miért nem dolgozol?
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 04:41pm
Quote (tevetava @ Sep 16 2014 12:40am)
ha ennyi időd van, miért nem dolgozol?


lefoglal az, hogy egesz nap mesre gondoljak :s
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 15 2014 05:20pm
a 700át csak nekem van ilyen egyszerű órarendem?

http://imageshack.com/a/img674/3378/Ja2JUC.jpg
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll