d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev1101112131429Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2014 08:33am
ma lily allen macklemore stromae
természetesen nem fogok inni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 14 2014 02:44pm
ma se ittm meg
ty raxmcs
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 14 2014 03:12pm
Quote (Baleee @ Aug 14 2014 08:25am)
Sosem voltam meg masnapos.

Enyikeh.


Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 14 2014 11:29pm
semmit
kosz racs
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2014 12:20am
lol

csak 1 litert birtam meginni a tervezett kettöböl
illetve majdnem egyet mert maradt pár korty
bealudtam forsen streamjén

de igy legalább van most még két üveg söröm
hazamegyek benyomom

meg veszek utanpotlast is ugyis hetveke lesz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 15 2014 02:20am
Na +1 liter bor itt....


az annyi mint 1.2 liter a hetre eddig.

sok basszameg.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 15 2014 01:40pm
hetvegetol meg teendoimtol fugg, de altalaban nem sokat: hetente 3-4 ejszaka bulizok, de kb 1-1 alkoholos ital melle megiszok par doboz redbullt meg sok kolat, mert nn lereszegedni
de kozben ma is megyek, es sorrel kezdtem az estet (masodik uvegnel tartok), szoval nagyon valtozo
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2014 01:52pm
Quote (Moonflow @ Aug 15 2014 08:40pm)
hetvegetol meg teendoimtol fugg, de altalaban nem sokat: hetente 3-4 ejszaka bulizok, de kb 1-1 alkoholos ital melle megiszok par doboz redbullt meg sok kolat, mert nn lereszegedni
de kozben ma is megyek, es sorrel kezdtem az estet (masodik uvegnel tartok), szoval nagyon valtozo


ezt mivel finanszírozod, mit dolgozol?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 15 2014 01:54pm
+ kb 2 deci bor
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 15 2014 01:58pm
Quote (Vismajor @ 15 Aug 2014 20:52)
ezt mivel finanszírozod, mit dolgozol?


mit kell ezen finanszirozni? semmi extra, ingyen jarok be bulihelyre (hidden swag/popularity post), aztan par pia az nem sok igazabol
de amugy telefonokat szerelek nyari munka gyanant. heti ~£260, szoval kb kicsit tobb mint minimalber, de jol megvagyok mellette amig vissza nem megyek egyetemre :}
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131429Next
Add Reply New Topic New Poll