d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1101112131448Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 02:40pm
Quote (anyd @ 6 Aug 2014 22:26)
pacalt ki szereti?


En. : )

Nah az a csavo, akit a tldr postomban irtam, az csinalt epik pacalokat, kecskebol is pl, mondjuk eleg sokaig tartott elokesziteni a cuccot hozza, kurva sok ido kimosni rendesen, meg meszezni is szoktak egyik mosasnal pl, utana meg meg sokszor, hogy jo ize lehessen aztan es ne legyen utoiz.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 6 2014 02:46pm
Quote (anyd @ Aug 6 2014 08:26pm)
pacalt ki szereti?


csulkospacal bogracsban ftw

Quote (championmath @ Aug 6 2014 03:12pm)
Hát ja aki így gondolkozik, hogy a meki szar, de fehér kenyeret eszik felvágottal reggelire meg vacsorára az vicc egyetértek. Azért az nem igaz, hogy a hús az hús, mert mint te is írtad amint feldolgozzák valamilyen mértékben már nem tudod mi van benne, discoveryn adták egy időben a hogyan készült sorozatot, érdemes megnézni a hotdogot stb.

Én darálthúst sem eszek pont emiatt. Az, hogy mit vizsgálnak meg nem tudom mennyire mérvadó miután a kóla, mindenféle keksz ami 30 adalékot tartalmaz többek között növényi olajat és kukoricaszirupot, illetve kenhető sajtok amiknek 5%-a sajt belefér az étel kategóriába.


azt kérheted úgyis a hentestől hogy látod mit darál le.. (sertéscomb lapocka etc)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 02:48pm
Quote (AngryBug @ 6 Aug 2014 22:46)
csulkospacal bogracsban ftw



azt kérheted úgyis a hentestől hogy látod mit darál le.. (sertéscomb lapocka etc)


Vagy egyszeruen fogod es magadnak daralod le.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 6 2014 03:37pm
Quote (anyd @ 6 Aug 2014 21:26)
pacalt ki szereti?


a velős pacalt imádom,de sajnos elég ritkán jutok hozzá :(
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 7 2014 12:32am
Quote (AngryBug @ Aug 6 2014 10:46pm)
csulkospacal bogracsban ftw

azt kérheted úgyis a hentestől hogy látod mit darál le.. (sertéscomb lapocka etc)


Igazából nem használok semmihez, de igen az pl egy jó megoldás
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 12:52am
ezek lesznek a mai lehetosegek:

A étterem:

Csütörtök: HÁZI KÉSZÍTÉSŰ PITÉK!
Csorbaleves, vagy Hideg erdei gyümölcsleves
A. Kentucky rántott csirkecombfilé, burgonyapüré, savanyú
B. Erdei gyümölcsös cs.mell, krokett, rizs
C. Lasagne

B étterem:

Csütörtök
2014.08.07.

Magyaros gombaleves
A) Boszorkány flekken, petrezselymes burgonyával

B) Mézes mustáros csirkemell, zöldséges rizzsel

C) Rántott camambert rizzsel, erdei gyümölcs szósszal

sztem csorba leves lesz es lasagne, de majd meglatjuk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2014 02:35am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 07:52am)
ezek lesznek a mai lehetosegek:

A étterem:

Csütörtök: HÁZI KÉSZÍTÉSŰ PITÉK!
Csorbaleves, vagy Hideg erdei gyümölcsleves
A. Kentucky rántott csirkecombfilé, burgonyapüré, savanyú
B. Erdei gyümölcsös cs.mell, krokett, rizs
C. Lasagne

B étterem:

Csütörtök
2014.08.07.

Magyaros gombaleves
A) Boszorkány flekken, petrezselymes burgonyával

B) Mézes mustáros csirkemell, zöldséges rizzsel

C) Rántott camambert rizzsel, erdei gyümölcs szósszal

sztem csorba leves lesz es lasagne, de majd meglatjuk


nyaron nem erdei gyumolcslevest kerni ha van ra lehetoseg :wacko:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 02:38am
Quote (jarabekg @ 7 Aug 2014 09:35)
nyaron nem erdei gyumolcslevest kerni ha van ra lehetoseg :wacko:


megeszem, de igazan sose szerettem a gyumolcslevest, pedig nagyon leveses vagyok

ilyen hus + gyumolcs kombotol is hanynom kell, ananaszos pizza, afonyas hus stb, pffejj
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2014 02:39am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 09:38am)
megeszem, de igazan sose szerettem a gyumolcslevest, pedig nagyon leveses vagyok

ilyen hus + gyumolcs kombotol is hanynom kell, ananaszos pizza, afonyas hus stb, pffejj


pedig finom mind nagyon :s
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 02:41am
Quote (jarabekg @ 7 Aug 2014 09:39)
pedig finom mind nagyon :s


tegnap faterom gyumolcslevest tolt, minden nap masfajta van, tegnap ilyen sargadinnyes volt, azt meg lehet megis ettem volna, kurva jo illata volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131448Next
Add Reply New Topic New Poll