d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1101112131422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 01:13am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 08:08am)
Nem akarok semmit implikálni, de nem lehet hogy csak simán nincs igazad? Egy csomó ember beszari, igen elég erős a magyarokban a távolságtartás (bezzeg a négerek meg az olaszok odamennek akármeilyen 20/10 csajhoz, hogy YOU WANT GOOD ANAL SZEX? instantban óránként látok ilyet) én csak arra céloztam, hogy lehet nem fogod megkapni amit vársz a befektetett erőfeszítésért cserébe. Az összes történelmi vallás óva int attól, hogy a vágyaidra alapozd az életedet (ÉRTEM hogy most nem az a célod hogy megkúrj mindenkit de közvetve mégis arra alapozod az egészet hogy a tágabb értelemben vett szexualitás terén sikeres legyél)


jó én nemfogok itt vitatkozni, mindenesetre légyszíves tartsd meg magadnak azokat a gondolataidat amik nem viszik előre ezt a dolgot, vagy legalábbis ne ebbe a topicba írd le. az hogy kinek nincs igaza meg kinek van azt nem tudod csak spekulálsz a negatív irányba
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 01:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 09:13)
jó én nemfogok itt vitatkozni, mindenesetre légyszíves tartsd meg magadnak azokat a gondolataidat amik nem viszik előre ezt a dolgot, vagy legalábbis ne ebbe a topicba írd le. az hogy kinek nincs igaza meg kinek van azt nem tudod csak spekulálsz a negatív irányba


Szerintem alapvetően félreértetted ezt a positive-thinking dolgot, de amúgy meg bírlak szóval legyen ahogy kéred.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 01:15am
a világ és az élet szép és jó
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 01:18am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 08:14am)
Szerintem alapvetően félreértetted ezt a positive-thinking dolgot, de amúgy meg bírlak szóval legyen ahogy kéred.


nemértem miért fáj neked ha valaki boldog lel, még seneet megértem, de elvileg neked most jó az életed szóval was ist das man
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 01:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 07:18am)
nemértem miért fáj neked ha valaki boldog lel, még seneet megértem, de elvileg neked most jó az életed szóval was ist das man


kösz teso etc
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 01:22am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 09:18)
nemértem miért fáj neked ha valaki boldog lel, még seneet megértem, de elvileg neked most jó az életed szóval was ist das man


Tudom JPS-nek van ilyen alaphangulata, de nem seggfájtam vagy kötözködtem csak szerintem csalódni fogsz és ezzel most nem lehúzni akarlak csak elmondtam a véleményemet. És ne gyere ezzel a negatív energia bullshittel, nagyfiúk vagyunk már, most attól csak nem kókad le a pöcsöd, hogy Záborszky Ede random magyar állampolgár nem ért veled egyet. :lol:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 31 2014 01:25am
Quote (ElCapitano @ 31 Jul 2014 08:22)
Tudom JPS-nek van ilyen alaphangulata, de nem seggfájtam vagy kötözködtem csak szerintem csalódni fogsz és ezzel most nem lehúzni akarlak csak elmondtam a véleményemet. És ne gyere ezzel a negatív energia bullshittel, nagyfiúk vagyunk már, most attól csak nem kókad le a pöcsöd, hogy Záborszky Ede random magyar állampolgár nem ért veled egyet. :lol:


but them negative energies ripples thru the very fabric of time and space
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:27am
Quote (Anarkin @ 31 Jul 2014 09:25)
but them negative energies ripples thru the very fabric of time and space


Amikor full angolul irsz, akkor neha rakhatnal bele 1-1 magyar szot.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 01:27am
Quote (Anarkin @ Jul 31 2014 07:25am)
but them negative energies ripples thru the very fabric of time and space


röhögök
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 01:29am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 08:22am)
Tudom JPS-nek van ilyen alaphangulata, de nem seggfájtam vagy kötözködtem csak szerintem csalódni fogsz és ezzel most nem lehúzni akarlak csak elmondtam a véleményemet. És ne gyere ezzel a negatív energia bullshittel, nagyfiúk vagyunk már, most attól csak nem kókad le a pöcsöd, hogy Záborszky Ede random magyar állampolgár nem ért veled egyet. :lol:


nem csak ez most olyan hogy valaki leírja hogy "dejó most csinálok egy startupot tökjó önmegvalósítás lesz meg pénztis keresek egy csomót meg most ez tökre visz előre meg boldog vagyok" és akkor valaki írja neki hogy NE A PÉNZBEN KERESD A BOLDOGSÁGOT MEG A MATERIALIZMUSBAN, ATTÓL NEMLEHETSZ BOLDOG ÉN MÁR TAPASZTALTAM, vagy valaki leírja hogy "dejó elkezdek minden nap festeni mert úgyérzem hogy ez tökjó meg motivált vagyok meg művészi önmegvalósítás" és akkor beírják neki hogy NE EBBEN AZ ARTSY SHITBEN KERESD A BOLDOGSÁGOT NEKEMSE MŰKÖDÖTT, CSAK A PÉNZ PINA SZÁMÍT TESÓ.

én megértem hogy neked erről más a véleményed és mások a tapasztalataid, de ha engem ez motivál most és visz most előre akkor tiszteletben tarthatnád annyira hogy nem próbálod meg ezt a mostani általános jókedvemet lehúzni ilyen nagymama féle JAJ KISFIAM NE CSINÁJJAD AZTAT MER AZ VESZÉLYES negatív visszatartó kommentekkel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131422Next
Add Reply New Topic New Poll