d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 5 2014 09:06am
Quote (anyd @ Aug 5 2014 04:00pm)
kurvára vásárolnak replikát azok is akik kőgazdagok, mert van ETA szerkezetes replika mondjuk 1 milláért egy 3 millás óráról. valahol olvastam vagy láttam videóban hogy a csávó ilyenekkel kereskedik és van rá kereslet bőven.


en ezt elhiszem neked, de abban is biztos vagyok, hogy sznobot irtam, nem kogazdagot : D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 09:10am
Quote (jarabekg @ Aug 5 2014 04:06pm)
en ezt elhiszem neked, de abban is biztos vagyok, hogy sznobot irtam, nem kogazdagot : D


ha valakiről meg tudod mondani hogy sznob, arról azt is meg tudod könnyen mondani hogy kamu az órája
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 5 2014 09:16am
Quote (anyd @ Aug 5 2014 04:10pm)
ha valakiről meg tudod mondani hogy sznob, arról azt is meg tudod könnyen mondani hogy kamu az órája


az orakhoz nem ertek, de a masik eleg jol megy
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 5 2014 11:33am
mi a fasznak, teló mutatja az időt
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Aug 6 2014 05:20pm
http://www.mvmtwatches.com/

Most egy ilyenen gondolkodom.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 6 2014 05:28pm
Quote (HunIndex @ 7 Aug 2014 01:20)
http://www.mvmtwatches.com/

Most egy ilyenen gondolkodom.


istenem de szépek
rendelek is egyet
picsába

This post was edited by Namechange on Aug 6 2014 05:29pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 6 2014 11:35pm
Quote (jarabekg @ Aug 5 2014 05:16pm)
az orakhoz nem ertek


ugyanmar jari)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 7 2014 08:02am
Quote (HunIndex @ 7 Aug 2014 01:20)
http://www.mvmtwatches.com/

Most egy ilyenen gondolkodom.


Lel, ezek kozott van olyan, ami meg nekem is tet cik. De ugyse fogok venni.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 17 2014 06:57am
kaptam egy ilyen swatch karórát születésnapomra
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 17 2014 07:06am
Quote (Ghostmasterq @ Aug 17 2014 01:57pm)
kaptam egy ilyen swatch karórát születésnapomra
http://1.ii.gl/F6x2L-hE.png


nem rossz, bár kicsit fura a szíja, ez gumi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll